Kim Kardashian a Kanye West si chcú po svadbe len užívať

Kim Kardashian a Kanye West
Kim Kardashian a Kanye West SITA/AP
reklama:

Tridsaťtriročná rodáčka z Los Angeles si tento rok 24. mája vzala za manžela rappera Kanyeho Westa.

Americká televízna celebrita Kim Kardashian vyhlásila, že s manželom, rapperom Kanyem Westom, sa vždy snažia užívať si život čo najviac. Tridsaťtriročná rodáčka z Los Angeles to povedala v rozhovore pre britský portál MailOnline.

Svadobná fotka Kardashian a Westa láme rekordy

Cítim, že vždy budeme akoby na svadobnej ceste. Vždy hovoríme, že sa k sebe radi správame, akoby sme mali narodeniny. Myslím, že to tak ostane naveky. Vždy sa snažíme užívať si život tak, ako je to len možné. Cestujeme, veľmi ťažko pracujeme, keď sme spolu a dokonca, aj keď sme od seba, tak sme 24 hodín sedem dní v týždni na telefóne. A to len preto, aby sme ten čas spravili čo najviac nezabudnuteľným,” vyjadrila sa herečka.

Kardashian, známa napríklad vďaka reality šou Kardashianky a ich rodina (2007), začala s 37-ročným Westom randiť v apríli 2012, vlani v júni sa im narodila dcéra North a v októbri sa zasnúbili.

Sobáš sa konal 24. mája v talianskej Florencii. Dvojica deň pred tým oslavovala aj vo francúzskom zámku Versailles a počas svadobnej cesty navštívili niekoľko krajín.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a z archívu agentúry SITA.

20. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA