Kim Kardashian vydá ďalšiu knihu

Kim Kardashian West
Kim Kardashian West SITA/AP
reklama:

Publikácia sa dostane do predaja už čoskoro.

Americká televízna celebrita Kim West, známa ako Kim Kardashian, vydá knihu fotografií selfie. Príležitostná herečka podpísala zmluvu so spoločnosťou Rizzoli’s Universe na vydanie 352-stranovej publikácie s názvom Kim Kardashian Selfish. Kniha sa má do predaja dostať 7. apríla 2015 za cenu necelých 20 amerických dolárov (v prepočte približne 15 eur) a bude obsahovať výlučne vlastné snímky televíznej celebrity. Nápad vznikol, keď rovnakú knižku Kardashian vyrobila na Valentína pre svojho teraz už manžela, rappera Kanyeho Westa.

Kim Kardashian, známa napríklad vďaka reality šou Kardashianky a ich rodina (2007), začala s Westom randiť v apríli 2012, vlani v júni sa im narodila dcéra North a v októbri sa zasnúbili. Hudobník požiadal 33-ročnú rodáčku z Los Angeles o ruku na jej 33. narodeniny na sanfranciskom bejzbalovom štadióne, a to v sprievode 50-členného orchestra.

Predsvadobné oslavy sa uskutočnili v piatok 23. mája na francúzskom Zámku vo Versailles, samotná svadba sa konala v sobotu 24. mája v talianskej Florencii. Dvojica si pre túto príležitosť prenajala pevnosť zo 16. storočia známu ako Belvedere.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

9. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA