Kings Of Leon zverejnili videoklip k piesni Temple

Kings of Leon
Kings of Leon SITA/AP
reklama:

Skladba pochádza z albumu Mechanical Bull, ktorý formácia vydala vlani v septembri.

Americká kapela Kings of Leon zverejnila videoklip k piesni Temple. V novinke, ktorú hudobníci nakrúcali v rodnom Nashville, si zahrali aj manželky a deti niektorých členov formácie.

Skladba Temple je zároveň ďalším singlom z albumu Mechanical Bull, ktorý skupina vydala vlani v septembri. Rockové kvarteto zo šiestej štúdiovky už ponúklo aj single Supersoaker a Wait for Me.

Kapela Kings Of Leon vznikla v roku 1999. Tvoria ju bratia Caleb, Nathan a Jared Followillovci spolu s ich bratrancom Matthewom Followillom. Skupinu pomenovali podľa ich starého otca Leona. Prvý štúdiový album Youth And Young Manhood vydali v roku 2003, po ňom nasledovali nahrávky Aha Shake Heartbreak (2004), Because Of The Times (2007), Only By The Night (2008), Come Around Sundown (2010) a spomínaný Mechanical Bull.

Všetky sa umiestnili v prvej päťke britského albumového rebríčka a posledné tri menované i v prvej päťke amerického rebríčka Billboard 200. Medzi najväčšie hity formácie patria piesne Sex On Fire, Use Somebody, Radioactive či Pyro.

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a z archívu agentúry SITA.

1. marca 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA