Klebety sa potvrdili: Lucka Vondráčková čaká druhé dieťa

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková a jej prvý syn Matyáš facebook.com
reklama:

Tridsaťštyriročná interpretka je tehotná s manželom, hokejistom Tomášom Plekancom. V rozhovore pre Rádio Impuls prezradila aj, kde sa chystá rodiť.

Česká speváčka Lucie Vondráčková porodí druhé dieťa v Kanade, kde žije s manželom, hokejistom Tomášom Plekancom a synom Matyášom. Tridsaťštyriročná interpretka to prezradila v rozhovore pre Rádio Impuls. “Nerozhodla som sa, že budem rodiť v Kanade, jednoducho tam budem. Vychádza to na obdobie, keď tam väčšinou sme. Tu sa mamičkám určite rodí výborne, pretože myslím, že služby ako zdravotníctvo sú u nás geniálne, to sa nedá ani porovnať. Ale nie je to o výbere. Budem tam so svojou rodinou,” povedala speváčka a dodala, že do Českej republiky sa po pôrode tak skoro nechystá.

Rodáčka z Prahy a 32-ročný hokejista sa zosobášili 17. júna 2011 a spomínaný syn Matyáš sa im narodil 4. decembra toho istého roka. O tom, že pár čaká druhý prírastok do rodiny, sa klebetilo už dlhšie. Speváčka však správy potvrdila minulý týždeň s tým, že je približne v polovici tehotenstva.

Lucie Vondráčková sa venuje okrem spevu aj herectvu a dabingu. Oceňovaná interpretka zatiaľ naposledy ponúkla album Duety (2014). Účinkovala v muzikáloch Excalibur, Tajemství, Starci na chmelu či Ať žije rokenrol!, zahrala si vo filmoch ako Nejasná správa o konci sveta (1997), Šmankote, babičko, čaruj! (1998), Post Coitum (2004), Snowboarďáci (2004), Bathory (2008) alebo v trilógii Babovřesky (2013, 2014, 2015) Zdeňka Trošku.

Informácie pochádzajú z webstránky www.idnes.cz a archívu agentúry SITA.

9. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA