Koľko peňazí záletníci obetujú na milenky?

peniaze, euro, nohavičky, sex za peniaze, milenka, nevera, postava
shutterstock.com
reklama:

Zistili ste, že váš rodinný rozpočet sa akosi zoštíhľuje? A netušíte prečo? Môže byť za tým milenka. Muž v snahe ju získať, vie rozhádzať veľké sumy peňazí.

Muži dokážu pre milenky obetovať veľmi veľa. Najmä na začiatku, keď sú nimi úplne uchvátení. Koľko vedia utratiť peňazí, len aby boli šťastné? To záleží aj od apetítu milenky.

Peniaze na darčeky

Drahé šperky, oblečenie, parfumy či rôzne pozornosti. Len aby jej žiarili očká. Veď ona sa mu zato odmení. Najviac peňazí dokážu utratiť najmä starší úspešní muži na svojich mladých milenkách. Veď jej predsa potrebuje dokázať, že na to má. Chce jej obdiv a uznanie. Pocit, že je úspešný. Od vlastnej ženy ho už ťažko dostane. Aj táto skutočnosť býva mnohokrát dôvodom na neveru.

Hľadanie úkrytu tiež niečo stojí

Na to, aby boli muži so svojimi milenkami osamote, potrebujú nerušené miestečko lásky. A to niečo stojí. Hotely, motely či prenajaté byty. Musia na to vynaložiť nemalé sumy, aby to zabezpečili. A keď s nimi chcú byť čoraz častejšie, výdavky zákonite stúpajú.

Aká reakcia na neveru je správna?

Spoločné dovolenky

Najviac dokážu neverníci utratiť na spoločných dovolenkách. A nejde len o pobyty pri mori, ale i v rámci Slovenska. Niektoré sa totiž cenami vyrovnajú tým v zahraničí.

Vydržiavanie milenky

Nájdu sa i také, ktoré sa nechajú vydržiavať a finančne podporovať. Váš manžel jej tak môže platiť nájom či iné náklady spojené s bývaním. Finančne sa niekedy dokonca stará aj o jej deti. Môže to zájsť tak ďaleko, že nenásytnosť milenky neverníka úplne zruinuje.

Podviedol vás? Tu sú najčastejšie príčiny

Podobnú skúsenosť má 48 ročná Marta. Môj muž utrácal strašné sumy peňazí. Stále som nechápala, kde ich všetky dáva. Tvrdil mi, že rozbieha nový projekt a potrebuje na začiatku dosť investovať. Dlho mu to tolerovala, až kým si to všetko nezačala preverovať. Jej manžel mal milenku, ktorej platil byt. Dokonca jej deťom financoval štúdium v zahraničí.

19. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Nelly