Komička Margaret Cho sa rozvádza po 11 rokoch

Margaret Cho
Margaret Cho SITA/AP
reklama:

Štyridsaťšesťročná herečka priznala, že je bisexuálka.

Americká komička, módna návrhárka, herečka a speváčka Margaret Cho sa po jedenástich rokoch manželstva rozvádza s umelcom Alom Ridenourom. Informoval o tom magazín Us Weekly, ktorému to potvrdil nemenovaný zdroj z okolia dvojice. “Bolo to pre ňu naozaj veľmi ťažké. Prechádza teraz ťažkým obdobím a je z toho veľmi smutná,” vyjadril sa.

Štyridsaťšesťročná rodáčka zo San Francisca sa s Ridenourom zosobášila v júni 2003. “Som vydatá za muža, no som bisexuálka, takže sa mi páčia aj ženy aj muži. Dali sme sa dohromady, pretože obaja zdieľame myšlienku, že nechceme mať počas života sex iba s jednou osobou,” povedala herečka vlani v auguste v talkšou The Real. V januári tohto roka v šou Oprah Winfrey vysvetlila, že s manželom sa pre otvorený vzťah rozhodli hneď, ako sa spoznali. “Myslím si, že ak máte otvorený vzťah, musíte mať určité hranice, pretože v konečnom dôsledku chcete mať s niekým monogamný vzťah po citovej stránke,” uviedla komička.

Margaret Moran Cho pochádza z Kalifornie, no má kórejských predkov. Preslávila sa stand-up vystúpeniami, počas ktorých kritizuje spoločenské problémy súvisiace predovšetkým s farbou pleti alebo sexualitou. Je bojovníčkou za práva LGBTI ľudí. Zahrala si napríklad v seriáloch All-American Girl (1994 – 1995) a Môj nový tučný život (2009 – 2014), dráme It’s My Party (1996), trileri Tvár toho druhého (1997), komédii Can’t Stop Dancing (1999) či mysterióznom horore Zmeškaný hovor (2008). V auguste 2010 uviedla na trh album Cho Dependent. Má tiež vlastnú odevnú značku.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com.

22. decembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA