Komika Andyho Dicka zatkli za krádež

Andy Dick
Andy Dick SITA/AP
reklama:

Štyridsaťosemročný komik chcel vraj ukradnúť retiazku.

Amerického komika a herca Andyho Dicka zatkli v piatok v Los Angeles po tom, čo sa dopustil krádeže. Podľa portálu TMZ 48-ročný Dick ukradol nemenovanému mužovi retiazku v hodnote 1000 dolárov (v prepočte približne 800 eur). Polícia odmietla o prípade poskytnúť bližšie informácie.

Komik strávil po zatknutí noc vo väzbe, pričom v sobotu ráno ho po zaplatení kaucie 25-tisíc dolárov (zhruba 20-tisíc eur) prepustili. Na súd sa má dostaviť 4. decembra.

Pre rodáka z Južnej Karolíny to nie je prvý problém so zákonom. V roku 2008 sedel vo väzení za prečin ublíženia na tele a držanie marihuany v Kalifornii. Podľa policajných zápisov mal vtedy herec okrem iného násilne obnažiť 17-ročné dievča, pričom jej strhol tričko a podprsenku.

V máji 2010 ho zatkli za sexuálne obťažovanie, keď obťažoval zákazníka v klube v meste Decatur v Georgii. O rok neskôr skončil v putách po tom, čo sa opitý neslušne správal v reštaurácii v kalifornskom meste Temecula. V januári 2011 ho zas zatkli v Západnej Virgínii po tom, čo chytil nemenovaného muža a člena ochranky za rozkrok.

Informácie pochádzajú z agentúry Reuters a archívu agentúry SITA.

9. novembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA