Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Image1.jpeg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: SUPERfeel
21. októbra 2019 Správy od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Konferencia SUPERfeel opäť ovládla Bratislavu!

BRATISLAVA 21. októbra (DámskaJazda.sk) – Štvrtkové popoludnie i večer patril ženám. Tretí ročník výnimočnej konferencie pre všetky ženy ponúkol včera bohatý program v absolútne vypredanej sále Austrian Trend Hotela v Bratislave. Prítomné dámy spoznali počas prednášok a sprievodných aktivit iné, inšpiratívne a úspešné ženy.

Vo štvrtok 17. októbra, sa konala unikátna ženská konferencia SUPERfeel, ktorej autorkou a organizátorkou je bývalá modelka a podnikateľka Ivana Kičikoleva. Návštevníčky si mohli vychutnať deň plný prednášok, motivujúcich príbehov, a zároveň mali možnosť nadviazať nové kontakty a inšpirovať sa nielen od prítomných žien, ale aj vystavovateľov.

Image2.jpeg
Foto: SUPERfeel

Témou konferencie boli Vzťahy. Partnerské, priateľské, rodinné a tiež ten najdôležitejší – vzťah samej k sebe. Prítomné dámy mali možnosť vypočuť si od Michelle Mattieligh ako spracovať rodovú karmu a obmedzujúce programy, ktoré nám rodičia odovzdali. Inšpiratívnym tiež bola nadväzujúca prednáška etikoterapeutky. Bea Hlohovská totiž rozprávala o tom, ako prevziať zodpovednosť za svoj život. Dámy si tiež nenechali ujsť prednášku úspešnej podnikateľky, no v prvom rade ženy a mamy ôsmich detí – Niky Macinskej. S Luciou Lužinskou sme sa rozprávali o zážitku z vlastného dychu, pričom prítimným dámam ukázala niekoľko jednoduchých cvičení s dychom. Panelová diskusia ponúkla napríklad témy Žena ako tvoriteľka vzťahov medzi mužom a ženou (Ivica Jusková, Kristína Čambalová, Denisa Lipovská), či Aký postoj zaujať k dnešným vzťahom sociálnej doby (Lucia Javorčeková, Patrícia Vittek, Tamara Gončárová). Veľký úspech mali aj prednášky neurokoučky Andrey Vadkerti o ženskom a mužskom egu vo vzťahoch, či life-koučky Janette Šimkovej pod  názvom Emocionálna nevera kontra biochémia lásky.

Image3.jpeg
Foto: SUPERfeel

„Veľmi ma teší, že sa tretí ročník konferencie SUPERfeel vypredal tri týždne pred jej začiatkom. Je to pre mňa signál, že sa Slovenky chcú vzdelávať v rôznych oblastiach a že im stále môžem ponúkať priestor na ich sebarozvoj. Tak, ako som to sľubovala aj minulý rok, ten ďalší ročník mám už v hlave, hlavnou témou budú tentokrát emócie. Verím, že sa vám bude páčiť aspoň tak ako tento,“ hovorí organizátorka Ivana Kičikoleva.

Inzercia

K téme

Bizniskonferencia v Bratislave nie je určená len pre ženy Výnimočná konferencia pre všetky ženy!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.