Kožená lady: Buďte chic!

Kožená lady. Buďte chic!
thinkstockphoto.com
reklama:

Kožené či koženkové. Stále si udržujú svoju popularitu jesenné budničky z kože, alebo jej imitácie. Aké sú aktuálne trendy?

Kožené bundičky sú rovnako nadčasovým kúskom ako džínsové. Každú sezónu sa v niečom obmieňajú, ale v základe sú stále obľúbené. Prešli si už vývojom od najzákladnejších jednoduchých strihov dlhších, potom kratších. Nosili sa hladké, potom imitovali pokrčený materiál.

Aktuálne sú trendom jesene koženky, ktoré typovo pripomínajú sako. Väčšinou sú kratšieho strihu s dvojitým golierikom, na zips. Rôzne prešívanie kože zdobí jej dizajn. Vybíjané aplikácie môžu krásne doplniť jej perfektný tvar.

Veľké svetre pre dokonalý jesenný imidž

Farebne opäť dominuje čierna, i keď zemité odtiene nikdy neprestanú byť zaujímavými. Veľmi sa ujal typ bundičky s mäkkým vnútorným podšitím v inej farbe než je samotná koženka. Jemný materiál a izolácia tepla je veľmi praktická.

Dostupnosť je výborná a pre náročnejších ju zoženiete aj z pravej kože. V prípade, že hľadáte lacnejšiu variantu, siahnite po imitácii kože.

Fotoalbum k článku:

13. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Estetika v odievaní

Screenshot_2017 09 13 15 40 40 1.png

Estetické cítenie je prameňom všetkého prekrásneho, veľkého a človek zbavený tohto citu stojí na úrovni nemej tváre“, definuje V.G. Belinskij. Estetika … Čítať ďalej