Krásne Slovenky si boli pozrieť exkluzívny byt pre víťazku

Finalistky Miss Slovensko 2014
Finalistky Miss Slovensko 2014 forza.sk
reklama:

Finalistky Miss Slovensko 2014 navštívili mezonet v bratislavských Troch vežiach. Pozrite si, aká cena čaká tu najkrajšiu z nich.

Dvanásť finalistiek súťaže Miss Slovensko 2014 už spoločne navštívilo exkluzívny mezonet v bratislavských Troch vežiach, kde bude bývať víťazka. Hoci je do apríla ešte dosť času, dievčatá dostali jedinečnú možno pozrieť si zariadený dvojpodlažný 3-izbový byt do detailov. „Chceli sme všetkým finalistkám ukázať, ako krásne bude jedna z nich bývať. Bola to jedinečná príležitosť a sme radi, že byt je už komplet zariadený a čaká len na svoju majiteľku,“ povedala riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová.

Prečítajte si aj: Tieto krásky zabojujú o titul najkrajšej Slovenky

Na exkluzívnej terase v ďalšej z Troch veží neskôr finalistky fotili aj oficiálne fashion fotografie. Napriek tomu, že je február, počasie celému štábu, a najmä dvornému fotografovi súťaže Lukášovi Kimličkovi prialo. „Jeden celý deň nám krásne svietilo slnko, druhý začalo popŕchať, až keď sme skončili. Dopadlo to na výbornú. Okrem fotenia sa natáčali zábery aj do upútaviek, ktoré budú použité v priamom prenose v polovici apríla. Na terase sme mali krásny výhľad na Bratislavu, takže to bude krásne a zaujímavé,“ dodala ďalej Šebestová.

Krásne Slovenky si obzerajú byt pre víťazku

Fotoalbum k článku:

Fotilo sa v kolekciách renomovaných značiek ako Versace, Valentino, Gucci, DsQuared2, Patrizia Peppe z domu módy Alizé a o šperky sa postarala sieť luxusných šperkov Moloko. Topánky zabezpečila talianska značka Fiorangelo.

O dievčatá, ktoré kvôli jednému dňu opäť pricestovali z rôznych kútov Slovenska, bolo dokonale postarané aj vďaka top tímu, ktorý na súťaži Miss Slovensko spolupracuje. Či už to boli hairstylisti Štúdia Pierot Exclusive, prírodná kozmetika Doliva, dekoratívna kozmetika GOSH Cosmetics.

18. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA