Krásnej fanúšičke priniesli MS vo futbale modelingovú zmluvu

Krásnej fanúšičke priniesli majstrovstvá vo futbale modelingovú zmluvu
Facebook
reklama:

Fanúšička prišla do Brazílie povzbudiť belgický tím, vďaka sile sociálnych sietí odišla s lukratívnou modelingovou zmluvou.

Zostať verní obľúbenému tímu aj v časoch, keď prehráva, sa skutočne vypláca. Svoje o tom vie belgická tínedžerka Axelle Despiegelaere, ktorá cestovala do Brazílie povzbudiť svoj obľúbený futbalový tím. Ten síce po zápase s Argentínou vypadol, atraktívna Belgičanka sa však domov vrátila s modelingovou zmluvou, ktorá jej môže pomôcť naštartovať rozprávkovú kariéru.

Krásnej fanúšičke priniesli majstrovstvá vo futbale modelingovú zmluvu
Facebook

Sila sociálnych sietí

Sedemnásťročná Axelle prišla na futbalový zápas s čierno-červeno-žltou čiapkou s diabolskými rohmi a farbou na tvári. Jej futbalové nadšenie zachytil aj jeden zo športových fotografov a na druhý deň sa tínedžerkina fotografia objavila v novinách na celom svete.

Rýchlosťou blesku sa širila aj na sociálnych sieťach a Axelle sa nestíhala čudovať, ako málo času stačí na to, aby sa jej tvár stala známou na rôznych kontinentoch. Belgičanka sa zo zábavy rozhodla založiť si fanúšikovskú stránku na Facebooku. Po niekoľkých hodinách získala státisíce zdvihnutých palcov a prekvapenie navyše.

Krásnej fanúšičke priniesli majstrovstvá vo futbale modelingovú zmluvu
Facebook

Z fanúšičky modelka

Plavovlásku si všimla aj spoločnosť L’Oreal, ktorá jej ponúkla prácu modelky.

“Podpísala som zmluvu s L´Oreal!” pochválila sa začiatkom týždňa šťastná tínedžerka na stránke sociálnej siete.

Fotoalbum k článku:

Axelle, ktorá sa venuje aj surfovaniu a tancu, už nakrútila svoju prvú reklamu pre známu značku vlasovej kozmetiky. Ako bude pokračovať kariéra atraktívnej blondínky, ktorá je živým dôkazom toho, že byť v správny čas na správnom mieste sa vypláca, uvidíme už čoskoro.

www.businessinsider.com

11. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: zz