Krátke vlasy na viac spôsobov

Krátke vlasy na viac spôsobov
shutterstock.com
reklama:

A že s krátkymi vlasmi sa nedá nič robiť! Stačí troška kreativity a každý deň sa môže niesť v inom duchu.

Ak sa zamýšľate nad tým, že chcete zmeniť svoj účes, no jediné čo vás brzdí je strach z toho, že vás účes rýchlo omrzí, zabudnite na to. Vaše vlasy nemusia byť jednotvárne, rovnako ako pri dlhých. Aj krátkym strihom dokážete meniť svoj šmrnc a prispôsobovať sa príležitostiam.

Sexy štýl v podaní krátkych účesov

Krátke vlasy na viac spôsobov
shutterstock.com

Inšpirujte sa a skúšajte.

Hladká elegancia

Či už sa rozhodnete pre mikádo, bob alebo krátke vlasy na štýl Rihanna, stále máte rovnaké možnosti. Vlasy viete tvarovať, takže nemusia zákonite ležať alebo stáť ako sa ráno zobudíte. V dnešnej dobe viete s nimi urobiť čokoľvek.

Krátke vlasy na viac spôsobov
shutterstock.com

Jemne vyžehlené vlasy pôsobia upravene, nežne a elegantne u každej ženy. Aj pri dlhých, polodlhých, či krátkych vlasoch týmto nič nepokazíte. Každú prichádzajúcu príležitosť si viete uľahčiť tým, že si upravíte imidž dohladka.

Hviezdne účesy: Aké mikádo pristane vám?

Neposlušné vlny

Pre ležérne každodenné, ale aj večerné využitie vám uhladenosť vystriedajú kučierky, ktoré v kratšom strihu vyznievajú veľmi roztomilo. Tento účes pôsobí omladzujúcim dojmom už aj preto, že sú cielene robené asymetricky a hravo.

Takýto účes docielite použitím žehličky. Kulma robí rovnomernejšie vlny, takže siahnite skôr po prvej variante. Pramene vytáčajte smerom von.

Marilyn Monroe

Kúzelná žena ako Marilyn, vždy ovplyvňovala módu a vždy aj bude. Podľa nej sa napodobňuje líčenie, vlasy, aj štýl obliekania. Nádherné usporiadané vlny v nadýchanom štýle.

Takto nádherný efekt docielite kulmou aj žehličkou. Vlny musia byť veľké a prechod medzi stúpaním a klesaním má byť výrazný. Takto ich smerujte jemne dovnútra.

Fotoalbum k článku:

10. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod