Kristen Bell sa s dcérou dorozumieva posunkami

Kristen Bell
Kristen Bell SITA/AP
reklama:

Herečkina osemnásťmesačná dcérka vie povedať množstvo dvojslabičných slov, často však používa aj znakovú reč.

Americká herečka Kristen Bell komunikuje s 18-mesačnou dcérou Lincoln prostredníctvom posunkov. Tridsaťštyriročná rodáčka z Huntington Woods v Michigane to uviedla v rozhovore pre magazín People. “Vie už povedať množstvo dvojslabičných slov, no väčšinou posunkuje, pretože je v tom naozaj veľmi dobrá. Ľudia odporúčajú používať znaky, pretože bábätko s vami dokáže komunikovať a povedať vám ‘Chcem jablko.’ alebo ‘Pozri na toho čierneho psa.’ a môžete tvoriť vety,” vyjadrila sa herečka, ktorá v súčasnosti čaká s manželom, hercom Daxom Shepardom, druhé dieťa.

Kristen Bell sa stala známou vďaka stvárneniu mladej súkromnej vyšetrovateľky Veroniky Marsovej v rovnomennom seriáli (2004 – 2007). V roku 2014 sa seriál dočkal už aj filmového spracovania, v ktorom si manželia spolu zahrali.

Obaja sa stretli aj pri nakrúcaní snímok Stalo sa v Ríme (2010) alebo Udri a zdrhni (2012). Bell sa predstavila aj vo filmoch Kopačky (2008), Problémy v raji (2009), Varieté (2010), Dostaň ho tam! (2010), Vreskot 4 (2011) či Mládeži neprístupné (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

21. októbra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA