Kristen Stewart si dáva pauzu, od herectva si chce oddýchnuť

Kristen Stewart
Kristen Stewart SITA/AP
reklama:

Predstaviteľka Belly Swan z upírskej ságy Twilight si chce oddýchnuť po dvoch rokoch strávených prácou.

Americká herečka Kristen Stewart sa rozhodla dať si pauzu od nakrúcania filmov. Dvadsaťštyriročná rodáčka z Los Angeles pre USA Today povedala, že si chce oddýchnuť, pretože je unavená. “Dávam si pauzu, pretože som pracovala dva roky bez prestávky. Som herečka a to je spôsob, akým sa uplatňujem v tvorivej činnosti, no začala som s tým mladá a vždy som pociťovala nerovnováhu a nenaplnenosť, keď som premýšľala o iných formách umenia, ktoré by som chcela vytvárať,” vysvetlila Stewart, ktorá sa začala venovať herectvu ako štrnásťročná. “Chcem si v centre Los Angeles kúpiť miesto na bývanie a prácu a chcem vytvárať rôzne veci vlastnými rukami. Rozhodla som sa tak pred pár týždňami,” priblížila tiež svoje plány.

Predstaviteľka Belly zo ságy Twilight (2008 – 2012) tiež prezradila, prečo sa vyhýba sociálnym sieťam. “O čom by som písala? Komu to hovoríte? Čo máte povedať? Predstavte si, že tu sedíte a premýšľate: ‘Toto je vec, ktorú by som mala povedať svetu?’. Ani tomu nerozumiem,” vyjadrila sa Stewart.

Kristen Stewart preslávila práve úloha Belly Swan v populárnej upírskej ságe Twilight. Okrem toho sa predstavila aj v snímkach Úkryt (2002), Chyťte to dievča (2004), Útek do divočiny (2007), Územie žien (2007), Zábavný park (2009), The Runaways (2010), Na ceste (2012) či Sils Maria (2014). Stewart má na konte napríklad tri People’s Choice Awards, sedem MTV Movie Awards a jednu cenu BAFTA, no tiež dve Zlaté maliny. Najbližšie sa predstaví v dráme Camp X-Ray (2014).

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.usatoday.com a archívu agentúry SITA.

23. októbra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA