Kristen Stewart si zahrá v snímke Still Alice

Kristen Stewart
Kristen Stewart SITA/AP
reklama:

Dvadsaťtriročná herečka v pripravovanej dráme stvárni dcéru neurologičky s Alzheimerovou chorobou.

Americká herečka Kristen Stewart si zahrá v pripravovanej snímke s názvom Still Alice.

Podľa portálu The Wrap sa dráma režisérov Richarda Glatzera a Washa Westmorelanda bude sústrediť na profesorku neurológie, ktorá u seba objaví počiatočnú fázu Alzheimerovej choroby. V tejto úlohe sa predstaví 53-ročná Julianne Moore, pričom o 30 rokov mladšia Stewart si zahrá jej dcéru.

Okrem menovaných herečiek si vo filme inšpirovanom knihou Lisy Genovy zahrajú tiež Kate Bosworth a Alec Baldwin.

Produkcia snímky by sa mala začať už v marci.

Kristen Stewart preslávila úloha Belly Swan v populárnej upírskej ságe Twilight, ale aj vzťah s hercom Robertom Pattinsonom. Zahrala si aj v snímkach Úkryt (2002), Chyťte to dievča (2004), Útek do divočiny (2007), Územie žien (2007), Zábavný park (2009), The Runaways (2010), Snehulienka a lovec (2012) či filmovej adaptácii románu Jacka Kerouaca Na ceste (2012).

Stewart má na svojom konte napríklad tri People’s Choice Awards, sedem MTV Movie Awards a jednu cenu BAFTA, no tiež dve Zlaté maliny.

Informácie pochádzajú z webstránky www.thewrap.com a archívu agentúry SITA.

30. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej