Kristína ide za svojim snom, vraj ju nič nezastaví!

Speváčka Kristína
Speváčka Kristína kristinamusic.sk
reklama:

Slovenská speváčka prezradila, že má teraz dosť rýchly život.

Slovenská speváčka Kristína Peláková známa aj pod umeleckým menom Kristína zažíva hektické týždne. „Teraz mám každý deň niečo. Pripravili sme veľmi veľa vecí, promo, cestovanie, koncerty, takže mám veľmi málo času na oddych a výdych,“ poznamenala rodáčka zo Svidníka. „Museli sme dokonca odmietnuť päť firemných akcií. Mám teraz taký rýchly život, ale teším sa, že robím to, čo mám rada a že mám príležitosť robiť svoje koncerty. Nemôžem sa sťažovať, vážim si všetko, čo mám a snažím sa to naplno využiť a napredovať,“ dodala známa interpretka v rozhovore pre agentúru SITA.

Ako prezradila, jej najväčším snom je odspievať raz koncert v Lucerne. „Mohlo by to byť už na budúci rok. Uvidíme, všetko sa môže zmeniť, ale ja o Lucerne snívam a idem za svojím snom, nič ma nezastaví,“ povedala odhodlane.

Po ukončení Horehronie tour 2014 môžu fanúšikovia Kristínu vidieť aj v talkšou Vianoce s Miroslavom Donutilom, kde vystúpi ako hudobná hostka v polovici decembra. S obľúbeným českým hercom nakrúcala speváčka minulý rok videoklip k piesni Rozchodový reggaeton. Donutil si v ňom zahral taxikára. „To natáčanie som si fakt užila, dalo mi to veľa. A po celý čas so mnou rozprával len po slovensky, slovensky vie naozaj veľmi dobre,“ zasmiala sa speváčka.

6. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA