Krutá Kate Moss, spálila mu plyšového medveďa!

Kate Moss
Kate Moss SITA/AP
reklama:

Štyridsaťročná modelka po rozchode zničila osobné veci svojho bývalého priateľa.

Britský hudobník Pete Doherty prezradil, že mu bývalá priateľka, modelka Kate Moss po rozchode spálila obľúbeného plyšového medveďa. Tridsaťpäťročný člen kapiel Babyshambles a The Libertines, ktorý so 40-ročnou Moss randil v rokoch 2005 až 2007, to prezradil v rozhovore pre britský magazín Event.

Je mi naozaj úprimne ľúto, že sa už nemôžem starať o Pandy, ktorý bol mojím úplne prvým plyšovým medveďom. Dala mi ho sestra ako prejav súrodeneckej lásky. Dával som naň pozor po celý život, ale skončilo to, keď ho Kate po našom rozchode spálila spolu s ďalšími vecami. Vôbec to nemusela robiť, ibaže ma chcela čo najviac citovo zničiť,” uviedol hudobník.

Peter “Pete” Doherty sa narodil 12. marca 1979. Hudobník, spisovateľ, herec, básnik a maliar sa preslávil práve v spomínanej kapele The Libertines, ktorú pomáhal zakladať v roku 1997. Debutový album Up The Bracket vydali v októbri 2002. O dva roky neskôr nasledovala eponymná štúdiovka, ktorou dobyli britský albumový rebríček. Z nahrávky pochádzajú single Can’t Stand Me Now a What Became Of The Likely Lads. Na konte majú tiež výberovku Time For Heroes – The Best Of The Libertines (2007) či štyri EP nahrávky.

S formáciou Babyshambles vydal okrem iného aj štúdiovky Down in Albion (2005), Shotter’s Nation (2007) a Sequel to the Prequel (2013). V roku 2009 uviedol na trh sólovku Grace/Wastelands (2009), ktorá obsahuje napríklad singel The Last of the English Roses.

Obrazom: Sexi modelka Kate Moss

Fotoalbum k článku:

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a z archívu agentúry SITA.

8. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA