Ktorá je najlepšia diéta na svete?

sex, milenci, postel, láska
shutterstock.com
reklama:

Vyskúšali ste už množstvo diét, a stále bez výsledku? Tento spôsob chudnutia zaručene funguje na každého. A je bez odriekania!

V čase prvého jarného mesačného splnu prichádza aj kocúr domov až nad ránom, so skleneným pohľadom a obrovským apetítom.

Jarné prebúdzanie…

Platí totiž skutočnosť, že šťastne zaľúbení ľudia, bez ohľadu na vek, z lásky nielen krásnejú, ale aj chudnú. Tento pocit v nás prebúdza netušené dimenzie a odhaľuje skryté rezervy. Vyvoláva mimoriadnu aktivitu psychickú, ale predovšetkým fyzickú. A tak ako v prírode stromy začínajú vyháňať s novou energiou puky, tak sa prebúdza s novou silou na jar aj človek. V tomto ročnom období prebiehajú zmeny v tele človeka oveľa rýchlejšie. Ich najväčším hnacím motorom však je láska…

Láska – najlepší prostriedok na chudnutie

Keď sa dvaja ľudia vrúcne objímajú a prežívajú spoločne úžasnú extázu, ich telá mobilizujú všetky skryté energetické rezervy. Každý naplnený akt lásky vytvára v organizme také procesy, že dochádza k spaľovaniu glukózy vo svaloch a k odplavovaniu škodlivých usadenín. Človek pri tejto činnosti vydá viacej energie ako pri intenzívnej hodinovej prechádzke.

Každý bozk, každý intenzívny dotyk, zrýchlený dych – to všetko stojí naše telo veľké množstvo kalórií.

Ale aj intenzívne a dlhé nočné rozhovory zaľúbencov spotrebúvajú telesné rezervy a napomáhajú odstraňovaniu tukových vankúšikov.

Ten, kto sa po dlhej a „horúcej“ noci postaví na váhu, bude zrejme milo prekvapený. Váha totiž zaručene ukáže o kilo menej. A to bez tvrdej diéty. Naopak, po odvážení sa môžete pokojne posadiť za stôl plný dobrôt a venovať sa rozkoši z jedenia.

6. apríla 2013

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Mona