Ktorá známa slovenská modelka je hrdá východniarka!

Andrea Kerestešová
Andrea Kerestešová facebook.com
reklama:

Sympatická herečka tiež prezradila, že sa v jej rodine hovorí hrozne vulgárna veta, ktorá jej pomáha prekonať nástrahy slávy.

Slovenská herečka a modelka Andrea Kerestešová je hrdá na svoj pôvod.

Tridsaťročná východniarka to uviedla v rozhovore pre portál iDNES.cz. „Častokrát to napíšu tak, že to vyzerá, že pochádzam z Indie alebo Nepálu. Ale ono to zase až tak šialené nie je. Je tam úplne normálne civilizovaný život, iba je tam trošku iná mentalita. Ale mne sa tá mentalita veľmi páči, pretože je taká bujará. Naše emócie sú dosť silné, takže keď plačeme, plačeme nahlas, keď sa smejeme, tak sa smejeme nahlas a všetko je také hlučné. Ale ja to mám rada. Som za to, aby sme kričali, keď kričať chceme,“ vyjadrila sa rodáčka z Vranova nad Topľou.

Ako ďalej prezradila, tým, že sa presťahovala do Prahy, si splnila sen o herectve. Aj napriek tomu tvrdí, že sláva ju nezmenila.

Je veľmi tenká hranica, aby sa človek z toho nezbláznil, príliš tomu neuveril, aby nespyšnel, aby mu príliš nenarástlo ego. Pre mňa je dôležité to, že moja výchova bola evidentne silná, za čo ďakujem mojim rodičom. U nás sa hovorí taká hrozne vulgárna veta. Ja nehovorím vulgárne, ale je to pravdivé, že každé ráno všetci serieme to isté,“ dodala Kerestešová, ktorá je známa predovšetkým z českých seriálov Světla pasáže (2007) a Vyprávěj (2009 – 2013) alebo filmu Rafťáci (2006).

Informácie pochádzajú z webstránky www.idnes.cz a archívu agentúry SITA.

19. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA