Kvetinová čelenka: Vlasový doplnok sezóny

Kvetinová čelenka. Vlasový doplnok sezóny
shutterstock.com
reklama:

Videli ste v poslednej dobe často fotografie z módnych prehliadok a v časopisoch s kvetnatými hlavami? Šíri sa k nám móda ako z rozprávky. Čelenka s aplikáciami napodobňujúcimi živé kvety priniesla do sveta módy farebnú krásu.

Módny priemysel nás opäť raz prekvapil s novinkou, ktorá ovládla svet. Nadšenci tzv. “trhákov” sú ochotní nechať v obchodoch peniaze za kilá takýchto kúskov. Momentálne zažiaril v oblasti vlasovej módy doplnok, ktorý je okúzľujúci. Kvety, ktoré vyzerajú ako živé.

Čelenka sa nosí už celé roky. Je praktická a pohodlná, keďže vás ľahko na chvíľu oslobodí od ofiny alebo vlasov padajúcich do tváre. Zakaždým nás prekvapia nápadité dizajny. Niekedy mašle, inokedy sú ozdobne posypané trblietkami.

Trendy klobúky, ktoré vás chránia pred slniečkom

Tentokrát prevedenie v podobe rozprávkovej víly oslnilo nielen fotografov a ich tematické výtvory, ale aj módne značky ponúkajú tento netypický prvok inšpirovaný mólami.

Každá si príde na svoje. Čelenku môže zdobiť jedna kvetina, ale aj celý rad kvetov. Ruže, vlčie maky, tulipány, margaréty… Inšpirácie čerpané s celého kvetinového záhonu.

Jednofarebné čelenky viete prispôsobiť každému oblečeniu. Pre väčších nadšencov extravagancie nájdete aj kombinované rôzne druhy kvetín v rôznych farbách.

Vyzerajú ako živé. Fascinujúce!

Fotoalbum k článku:

19. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod