Lady Gaga dokáže priateľa rozplakať netradičným spôsobom

Lady Gaga
Lady Gaga - 33 miliónov dolárov SITA/AP
reklama:

Americká speváčka si podľa vlastných slov na Taylorovi Kinneym cení, že ju má rád takú, aká je.

SITA/AP

Americká speváčka Lady Gaga dokáže spevom rozplakať priateľa, herca Taylora Kinneyho. Dvadsaťosemročná rodáčka z New Yorku to uviedla v rozhovore pre britský denník The Times. “Je to prvý z mojich priateľov, čo plače, keď som na pódiu. Znamená to pre mňa viac ako čokoľvek iné,” vyjadrila sa interpretka s tým, že Kinney ju podporuje vo všetkom, čo robí.

Ako ďalej povedala, páči sa jej na ňom aj to, že ju má rád takú, aká je v skutočnosti a nie pre to, ako sa prezentuje na pódiu.

Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, sa preslávila skladbami Just Dance a Poker Face z debutového albumu The Fame (2008). Na konte má päť Grammy, pričom dve z nich si vyslúžila vďaka skladbe Bad Romance pochádzajúcej z EP The Fame Monster (2009).

Z druhého albumu Born This Way (2011) pochádzajú single Born This Way, Judas, Edge Of Glory, You And I a Marry The Night. Začiatkom novembra 2013 vydala tretiu štúdiovku Artpop.

V septembri uviedla na trh nahrávku Cheek to Cheek, na ktorej spolupracovala s Tonym Bennettom. Lady Gaga predala celosvetovo približne 27 miliónov kópií albumov a 125 miliónov kópií singlov. Magazín Forbes ju označil za najvplyvnejšiu celebritu roka 2011 a v roku 2012 ju zaradil medzi najmocnejšie ženy sveta.

Tridsaťtriročný Taylor Kinney je známy napríklad ako Kelly Severide, ktorého stvárňuje v seriáloch Chicago Fire (2012) a Chicago P.D. (2014). Okrem toho sa objavil napríklad aj v romantickej komédii Jedna za všetky (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

16. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA