Lea Michele a exgigolo už bývajú spolu

Lea Michele
Lea Michele SITA/AP
reklama:

Priateľka zosnulého herca Coryho Monteitha sa už pravdepodobne vyrovnala z jeho predčasnou smrťou.

Americká herečka a speváčka Lea Michele, známa najmä ako Rachel Berry z televízneho projektu Glee (2009), a model Matthew Paetz začali spolu bývať. Magazín People o tom informoval nemenovaný zdroj, podľa ktorého sa bývalý gigolo nasťahoval do herečkinho domu v Hollywood Hills. „Sú naozaj šťastní a tvoria skvelý tím,“ povedal o ich vzťahu.

Dvojica sa zoznámila v apríli pri nakrúcaní videoklipu k piesni On My Way, ktorá sa nachádza na interpretkinom debutovom albume Louder (2014).

Lea Michele sa herectvu a spevu venuje odmalička a už ako dieťa účinkovala na Broadwayi. Okrem televízneho hitu Glee sa predstavila napríklad v snímke Silvestrovská noc (2011). Objaví sa aj v záverečnej siedmej sezóne seriálu Zákon gangu (2008).

Na konte má spomínaný debutový album Louder, z ktorého pochádzajú single Cannonball a On My Way. Nahrávka sa umiestnila na štvrtej priečke amerického albumového rebríčka Billboard 200. Michele naposledy randila s hercom Corym Monteithom, ktorý zomrel vlani v júli. Okrem toho boli jej partnermi aj Matthew Morrison, John Lloyd Young alebo Theo Stockman.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

12. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA