Lea Michele predstavila pieseň venovanú Corymu Monteithovi

Cory Monteith
Zomrel kanadský herec Cory Monteith, známy zo seriálu Glee. Na snímke s priateľkou Leou Michele. SITA/AP
reklama:

Skladba You’re Mine sa bude nachádzať na jej debutovom albume Louder.

Americká herečka a speváčka Lea Michele predstavila v pondelok skladbu You’re Mine, ktorá je poctou jej zosnulému priateľovi, kanadskému hercovi Corymu Monteithovi.

Pieseň sa bude nachádzať na jej debutovom albume Louder, ktorý vyjde 28. februára. Dvadsaťsedemročná rodáčka z New Yorku sa pritom rozhodla pridať skladbu na album na poslednú chvíľu po tom, čo dostala túto možnosť od predstaviteľov vydavateľstva Columbia Records.

Lea Michele sa herectvu a spevu venuje odmalička a už ako dieťa účinkovala na Broadwayi. Preslávila ju rola Rachel v seriáli Glee (2009), okrem toho sa predstavila v snímke Silvestrovská noc (2011).

Cory Monteith začínal s herectvom vo Vancouveri. V menších úlohách sa objavil napríklad v seriáloch ako Smallville (2001 – 2011), Stargate: Atlantis (2004 – 2009) alebo Hviezdna brána (1997 – 2007).

Diváci ho mohli vidieť aj v romantickej komédii Monte Carlo (2011). Jeho najvýznamnejšou úlohou bola rola Finna Hudsona v spomínanom seriáli Glee.

Dvojica sa zoznámila v roku 2008 práve počas nakrúcania tohto seriálu a od roku 2011 tvorila pár. Herec skonal vlani 13. júla vo veku 31 rokov, pričom príčinou jeho úmrtia bola kombinácia heroínu a alkoholu.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

11. februára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA