Lea Michele vraj vôbec nie je tehotná

Lea Michele
Lea Michele SITA/AP
reklama:

Herečka poprela správy, ktoré sa objavili na mikroblogovacej sieti.

Americká herečka a speváčka Lea Michele poprela správu o tehotenstve. Informácia sa nedávno objavila na herečkinom profile na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. “Pred tým, ako sa to dostane do médií, chcela by som mojim fanúšikom oznámiť, že som tehotná,” uviedli neznámi pisatelia na speváčkinom profile. Podľa hovorcu 27-ročnej rodáčky z New Yorku, ktorá je známa najmä ako Rachel zo seriálu Glee (2009), za nepravdivý príspevok môžu hekeri.

Klamlivá správa sa pritom v predchádzajúci deň objavila aj na profile jej kolegu Chrisa Colfera, ktorý mal podľa pisateľov odísť zo spomínaného seriálu. Na nepravdivé informácie reagovala aj samotná Michele. “Môžu za to hekeri. Domnievam sa, že by sme si s Chrisom Colferom mali zvoliť lepšie prístupové heslá ako mená našich mačiek,” uviedla herečka na Twitteri.

Lea Michele sa herectvu a spevu venuje odmalička a už ako dieťa účinkovala na Broadwayi. Okrem spomínaného televízneho hitu sa predstavila napríklad v snímke Silvestrovská noc (2011). Na konte má debutový album Louder, ktorý vyšiel tento rok vo februári. Zo štúdiovky pochádzajú single Cannonball a On My Way. Nahrávka sa umiestnila na štvrtej priečke amerického albumového rebríčka Billboard 200. V minulosti boli jej partnermi kolegovia Cory Monteith, Matthew Morrison, John Lloyd Young alebo Theo Stockman. V súčasnosti randí s bývalým gigolom Matthewom Paetzom.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a z archívu agentúry SITA.

5. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA