Legendárne Boney M. zavíta na Slovensko!

Boney M.
Boney M.: Z pravej strany: Angela Anuforo, Sheila Bonnick, Noel Mascol a Maya Chewuluza kharisma
reklama:

Po dlhšej dobe prichádza na Slovensko legendárne zoskupenie Boney M. Svoje veľkolepé hity predstaví už v polovici marca v bratislavskej HANT aréne. Okrem iného bude súčasťou koncertu aj veľkolepá oldies diskotéka.

12. marca 2015 si všetci milovníci oldies hudby a skvelej zábavy prídu na svoje. V bratislavskej HANT aréne, starším známej ako ŠH Pasienky, vystúpi legendárne hudobné zoskupenie Boney M., jedna z najpopulárnejších hudobných skupín sedemdesiatych a osemdesiatych rokov. Okrem kapely sa návštevníci koncertu môžu tešiť aj na nevšedné hudobné vystúpenia hostí, a tiež na nezabudnuteľnú oldies diskotéku, ktorá sa začne pred koncertom a pokračovať bude aj po ňom. Discokoncert tak sľubuje zábavu a atmosféru, aká sa v Bratislave len tak nevidí.

Boney M. sa na Slovensko teší

Formácia Boney M. nebude v našej krajine koncertovať po prvýkrát. “Naposledy, keď sme boli v Bratislave, tak sme si odniesli príjemný zážitok, na koncerte vládla skvelá atmosféra, ľudia sa bavili a verím, že hala bude opäť plná. Keď sme v lete hrali v Portoroži a stretli sme sa so spoluorganizátorkou koncertu, ktorá nás oslovila s ponukou navštíviť Slovensko a odohrať koncert, nemali sme dôvod ju odmietnuť,” povedala Sheila Bonnick, členka hudobnej formácie Boney M.

Legendárna hudobná formácia Boney M. patrila na disco scéne k dlhoročným lídrom a jej hity ako napríklad Rivers of Babylon, Hooray! Hooray! It’s a Holy Holiday, Daddy Cool sú neoddeliteľnou súčasťou playlistov rádií.

Vstupenky sú už v predaji

Vstupenky na marcový koncert sú už dnes v predaji v sieti www.predpredaj.sk alebo vo vybraných centrách predajní Telekom či partnerských centrách. Cena lístkov začne od 14,99 eur, za ktoré budú k dispozícii iba do 31. 1. 2015 a následne bude ich cena stúpať. Fanúšikovia si môžu zakúpiť aj VIP lístky za 39,99 eur, ktoré zahŕňajú VIP vstup, welcome drink, ľahké občerstvenie, sedenie s operadlami a CD formácie Boney M. s podpismi aktérov na pamiatku.

kharisma

Všetky aktuálne informácie sú dostupné na Facebook stránke pod názvom Exkluzívny discokoncert Boney M.

19. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod