Leoš Mareš a Petra Faltýnová to zase zabalili

Leoš Mareš
Leoš Mareš SITA/Nina Bednáriková
reklama:

Moderátor praje modelke aj naďalej všetko dobré.

Český moderátor Leoš Mareš a druhá vicemiss Českej republiky z roku 1998 Petra Faltýnová sa opäť rozišli. Tridsaťosemročný rodák z Berouna to oznámil prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnil spoločnú fotografiu s o dva roky mladšou modelkou. „S Petrou sme sa rozišli. Žiadne výčitky. Spoločné rozhodnutie. Myslím, že je správne. Krásna spoločná cesta sa skončila. Vždy budem o nej hovoriť pekne. Prajem jej šťastie,“ napísal k obrázku Mareš.

Dvojica, ktorá sa dala dohromady v roku 2012, sa počas trvania ich vzťahu rozišla už niekoľkokrát. Naposledy tak urobili vlani v júli počas návštevy karlovarského filmového festivalu. Informáciu vtedy pre český portál Super.cz potvrdil sám Mareš. „Áno, je to pravda, s Petrou sme sa rozišli. Je to smutné a bolestivé, ale nedalo sa inak. Rozhodne v tom nefiguruje nikto tretí. Bolo to naše spoločné rozhodnutie a bolo veľmi ťažké, pretože sme pre seba veľa znamenali a mali sme sa radi, ale bude to tak pre nás oboch lepšie,“ uviedol. Pár sa však k sebe vrátil o niekoľko mesiacov neskôr. „Sme spolu a šťastní. Sme zamilovaní a je to ešte krajšie ako pred rozchodom,“ povedala vlani v novembri pre portál iDNES.cz Faltýnová.

Leoš Mareš, ktorý je na Slovensku známy predovšetkým ako moderátor programov Česko Slovenská SuperStar, Česko Slovensko má talent či X Factor, je stále ženatý. S manželkou Monikou má synov Jakuba a Matěja. Faltýnová má zase s podnikateľom Simonom Šteklom dcéru Adrianu.

Informácie pochádzajú z webstránky idnes.cz a archívu agentúry SITA.

29. januára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA