Leošovi Marešovi krachol ďalší vzťah

Leoš Mareš
Leoš Mareš SITA/Ľudovít Vaniher
reklama:

Leoš Mareš ukončil vzťah s Petrou Faltýnovou aj koncom minulého roka, no krátko potom sa dali zase dokopy.

Český moderátor Leoš Mareš a modelka Petra Faltýnová sa opäť rozišli. Dvojica ukončila vzťah počas návštevy karlovarského filmového festivalu, ktorý sa začal 4. júla. Informáciu pre český portál Super.cz potvrdil sám Mareš.

“Áno, je to pravda, s Petrou sme sa rozišli. Je to smutné a bolestivé, ale nedalo sa inak. Rozhodne v tom nefiguruje nikto tretí. Bolo to naše spoločné rozhodnutie a bolo veľmi ťažké, pretože sme pre seba veľa znamenali a mali sme sa radi, ale bude to tak pre nás oboch lepšie,” uviedol.

Pár spolu randil viac ako dva roky. Nejde však o ich prvý rozchod. Tridsaťosemročný moderátor a druhá vicemiss Českej republiky z roku 1998 ukončili vzťah aj koncom minulého roka, no krátko potom sa dali opäť dokopy.

Mareš, ktorý je na Slovensku známy predovšetkým ako moderátor programov Česko Slovenská SuperStar, Česko Slovensko má talent či X Factor, je stále ženatý. S manželkou Monikou má synov Jakuba a Matěja. Faltýnová je v súčasnosti vydatá za podnikateľa Simona Štekla, s ktorým má dcéru Adrianu.

Informácie pochádzajú z webstránky www.super.cz a archívu agentúry SITA.

7. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA