Lily Collins randí s hercom Thomasom Cocquerelom

Lily Collins na premiére filmu Nástroje smrteľníkov: Mesto z kostí
Lily Collins
reklama:

Dvojica sa vraj začala stretávať len nedávno. Zoznámil ich spoločný kamarát.

Britsko-americká herečka Lily Collins tvorí pár s austrálskym hercom Thomasom Cocquerelom. Informoval o tom americký magazín Us Weekly.

Začali sa stretávať. Zoznámil ich kamarát. Je to čerstvé. Celkovo je to skvelý chalan. Je šťastná,“ povedal pre Us Weekly nemenovaný zdroj z okolia páru.

Dcéra speváka Phila Collinsa z časti potvrdila dohady o tom, že má nového partnera tým, že počas Super Bowlu zverejnila prostredníctvom služby Instagram spoločnú fotografiu s novým priateľom a ďalším austrálskym hereckým kolegom Samuelom Nolanom.

Psst, nikomu to nepovedzte, ale thomasdominique, samuelwnolan a ja sa hráme počas ‘veľkej’ hry. Čestné austrálske piate koleso na voze,“ zažartovala 24-ročná herečka.

Collins doteraz tvorila pár s viacerými hereckými kolegami. Minulý rok v auguste sa po roku randenia rozišla s anglickým hercom, spevákom a bývalým modelom Jamiem Campbellom Bowerom, s ktorým hrala vo filme Nástroje smrteľníkov: Mesto z kostí (2013). Po troch mesiacoch vzťahu sa v júni 2012 rozišla s americkým hercom Zacom Efronom a od novembra 2010 do septembra 2011 chodila s ďalším americkým hercom Taylorom Lautnerom, s ktorým si zahrala v snímke Bez dychu (2011).

Lily Collins je známa napríklad zo športovej drámy Zrodenie šampióna (2009), kde si zahrala po boku Sandry Bullock. Tá si za svoj výkon v tejto snímke odniesla Oscara. Dvadsaťštyriročná Collins sa tiež objavila v apokalyptickom sci-fi trileri Priest (2011) či v spomínanej akčnej dráme Bez dychu.

Do širšieho povedomia verejnosti sa však dostala až po tom, ako získala úlohu vo filmovej adaptácii obľúbenej rozprávky Snehulienka (2012). V minulom roku sa objavila aj v snímkach Rosaline či The English Teacher.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

6. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA