Lindsay Lohan poprela návrat k alkoholu

Lindsay Lohan prichádza na Z100 Jingle Ball v New Yorku
Lindsay Lohan prichádza na Z100 Jingle Ball v New Yorku SITA/AP
reklama:

Špekulácie sa objavili po tom, ako celebritu odfotografovali v jednom z londýnskych klubov.

Americká herečka a speváčka Lindsay Lohan, ktorá počas minulého roka absolvovala 90-dňovú odvykaciu liečbu, poprela špekulácie, že by sa vrátila k alkoholu. Tieto klebety sa začali šíriť po tom, ako 27-ročnú celebritu odfotografovali v jednom z londýnskych klubov. „Ľudia v mojom okolí chodia von a pijú. Nechodím von s očakávaním, že by moji priatelia kvôli mne nepili. Neznamená to však, že ja musím robiť to isté, čo oni. Viem sa zabaviť aj bez toho. Som rada v spoločnosti a milujem hudbu, taká som. Keď nemám na druhý deň nič na práci, tak môžem ísť von,“ vysvetlila Lohan v rozhovore pre austrálsku rozhlasovú stanicu KIIS 1065.

Lindsay Lohan sa stala známou účinkovaním vo filmoch Pasca na rodičov (1998), Strelený piatok (2003) či Protivné baby (2004). Diváci ju mohli vidieť tiež v snímkach V životnej veľkosti (2000), Spoveď kráľovnej strednej školy (2004), Herbie: Na plný plyn (2005), Len trošku šťastia (2006), Atentát v Ambassadore (2006), Rebelka proti svojej vôli (2007) alebo Machete (2010). Vydala aj dva štúdiové albumy – Speak (2004) a o rok neskôr A Little More Personal (Raw).

Jej kariéra začala upadať najmä pre problémy s drogami, alkoholom a zákonmi. Porušila niekoľko podmienečných trestov a krátky čas strávila za mrežami.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

26. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA