Lucia Bugalová to chcela viackrát vzdať

Hviezdna Premena - módne foto s F&F a šperkami od www.womanology.sk
Hviezdna Premena - Lucia Bugalová - módne fotenie so značkou F&F a šperkami od www.womanology.sk Dámskajazda.sk/Roman Skyba
reklama:

Ako malá chcela byť lekárkou, v súčasnosti účinkuje v divadle.

Slovenská speváčka a herečka Lucia Bugalová niekoľkokrát rozmýšľala nad zmenou profesie. „Keď som zistila, aké ťažké je presadiť sa, chcela som viackrát zmeniť profesiu. Je to naozaj na dlhé lakte, vkuse sa motať dokolečka, chvíľu je robota, chvíľu nie, no treba si zvyknúť a fungovať. Robím všetko pre to, aby to fungovalo,“ povedala 28-ročná blondínka v rozhovore pre agentúru SITA.

Čítajte aj: Hviezdna Premena: Lucia Bugalová z dievčaťa na zvodnú ženu

V súčasnosti sa mladá umelkyňa pohybuje najmä v divadelnej sfére. „Hrám v Radošinskom naivnom divadle, to je pre mňa teraz asi najväčší príjem. Je to super divadlo, mám ten kolektív strašne rada, som tam už desať rokov, tak rýchlo to letí,“ uviedla herečka, ktorá sa dostala do povedomia širšej verejnosti účinkovaním v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade (2007).

Televízia ju ale vraj v súčasnosti neláka. „Nehrám v žiadnom seriáli, ale je to asi aj o tom, či chcem. Keby som veľmi chcela, tak si to nejakým spôsobom pritiahnem, verím na takéto veci,“ poznamenala. Ako malá chcela byť podľa vlastných slov doktorkou. „Keď som bola menšia, chcela som byť lekárkou, neskôr chirurgičkou,“ prezradila známa herečka.

10. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA