Lucia Bugalová už vie, čo jej chýba ku šťastiu!

Hviezdna Premena - módne foto s F&F a šperkami od www.womanology.sk
Hviezdna Premena - Lucia Bugalová - módne fotenie so značkou F&F a šperkami od www.womanology.sk Dámskajazda.sk/Roman Skyba
reklama:

Sympatická herečka a speváčka tvrdí, že ju manžel musí držať pri zemi.

Slovenská herečka a speváčka Lucia Bugalová túži po deťoch. „Je to na vyššej moci, ako to vyrieši, takže musím počkať. No keby to bolo kedykoľvek a naraz hneď aj tri, tak mi to vôbec nevadí,“ poznamenala mladá blondínka v rozhovore pre agentúru SITA.

Bugalová je podľa vlastných slov veľká romantička. „Keby ma manžel nedržal trošku pri zemi, tak asi odletím na mesiac,“ priznala herečka známa napríklad zo seriálu Ordinácia v ružovej záhrade (2007).

Hviezdna Premena: Lucia Bugalová z dievčaťa na zvodnú ženu

V súčasnosti jej pritom ku šťastiu chýbajú už len deti. „Keď prídu tie, budem najšťastnejší človek na svete a potom budem ďalej riešiť svoju kariéru a variť svojmu mužovi a upratovať a budem spokojná a šťastná. Mne chýba ku šťastiu veľmi málo,“ dodala s úsmevom 28-ročná rodáčka z Bratislavy.

Bugalová pôsobí od roku 2005 v Radošinskom naivnom divadle a hudobne sa v súčasnosti realizuje po boku Juraja Zaujeca, s ktorým pripravujú klip k spoločnému singlu Húsky.

So známym džezovým hudobníkom Michalom Bugalom sú svoji už vyše roka.

22. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA