Lucie Bílá sa v októbri vráti s Černobílým turné

Lucie Bíla sa chystá na Černobílé turné
Lucie Bíla sa chystá na Černobílé turné SITA/Marián Peiger
reklama:

Speváčka sa v rámci série koncertov opäť zastaví aj v Košiciach a Bratislave.

Česká speváčka Lucie Bílá sa v októbri plánuje vrátiť na pódiá s úspešným Černobílým turné. Štyridsaťsedemročná interpretka si prichystala ďalších päť koncertov, pričom tri vystúpenia sa budú konať v Českej republike a dve na Slovensku.

Fanúšikovia a fanúšičky si tak budú môcť vychutnať veľkolepú šou 21. októbra v Košiciach a 23. októbra v Bratislave. Speváčka by počas turné rada nakrútila aj DVD.

Hovorí sa, že čo sa napíše, či nakrúti, nemusí sa pamätať. Ja by som si veľmi priala, aby sa na jedno z mojich najväčších turné nezabudlo. Už teraz sa na tú veľkú jazdu so svojím tímom veľmi teším,“ povedala Bílá, ktorá odspieva svoje najväčšie hity doplnené o novinky.

Aké prekvapenia si pripravila, však zatiaľ neprezradila. „Je to tajomstvo, aspoň zatiaľ,“ dodala.

Vlani sa niekoľkonásobná držiteľka Zlatého slávika v rámci Černobílého turné na Slovensku predstavila tiež dva razy – v Bratislave a Košiciach. Na sérii koncertov sa podieľali aj režisér Jeffo Minařík a choreograf Miňo Kereš, pričom medzi hosťami sa objavili Alex Dowis či The Pastels.

Bílá divákom a diváčkam ponúkla skladby ako Jinak to nebude, Hvězdy jako hvězdy, Jsi můj pán, Amor Magor, Láska je láska či Vyznanie Mariky Gombitovej.

Informácie pochádzajú od Rada Meššu zo spoločnosti Pro:messa a z archívu agentúry SITA.

4. februára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA