Lucy Hale a Joel Crouse sa rozišli

Lucy Hale na People’s Choice Awards 2014
Lucy Hale na People’s Choice Awards 2014 SITA/AP
reklama:

Čo je dôvodom ich rozchodu?

Americká herečka a speváčka Lucy Hale a country spevák Joel Crouse už netvoria pár. Pre magazín Us Weekly to potvrdilo viacero nemenovaných zdrojov. Dôvodom rozchodu vraj bola vzdialenosť, ktorá interpretov delila. “Lucy teraz vo veľkom zamestnáva práca na seriáli Roztomilé mrchy i hudba. Je toho príliš veľa,” povedal zdroj o 25-ročnej rodáčke z Memphisu. Iný zdroj uviedol, že speváčka teraz jednoducho nemá čas na lásku.

Hale a Crouse tvorili pár iba niekoľko mesiacov. Po prvý raz sa spolu objavili na verejnosti v apríli tohto roka, keď sa v Los Angeles zúčastnili na basketbalovom zápase domácich Lakers. Hudobníčku predtým spájali aj s hercami Chrisom Zylkom, Davidom Henriem, Grahamom Rogersom či hudobníkom Alexom Marshallom.

Lucy Kate Hale, vlastným menom Karen Lucille Hale, odštartovala kariéru v roku 2003 v talentovej šou American Juniors. Známa je predovšetkým ako Aria Montgomery zo seriálu Roztomilé mrchy (2010).

V januári tohto roka jej vyšiel debutový singel You Sound Good to Me, ktorý sa nachádza na albume Road Between (2014). Zahrala si tiež vo viacerých seriáloch a filmoch, medzi inými napríklad v horore Vreskot 4 (2011). Jej bývalý priateľ Joel Crouse plánuje v auguste tohto roka vydať debutový album s názvom Even the River Runs.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com.

30. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA