Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto khc.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
4. mája 2017 Tipy redakcie od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Má zmysel, mať zmysel?

Kladiete si otázky, ako nájsť zmysel, ktorý vás bude baviť, živiť aj napĺňať? Ako objaviť a rozvíjať to najlepšie, čo je vo vás? Ako vytvoriť šťastnejšiu a tvorivejšiu firemnú kultúru?

V hľadaní odpovedí sa môžete prísť inšpirovať na netradičnú Konferenciu Happy Company. Už 5. konferenčný ročník prinesie tému Zmysluplnosť – ako sa realizovať viac v súlade so svojimi hodnotami. V živote aj v práci.

Inšpirujeme ľudí, aby boli viac sami sebou

Naším poslaním je inšpirovať ľudí, aby žili a pracovali viac v súlade so sebou a svojimi hodnotami, pretože šťastie a radosť sú vedľajším produktom zmysluplného života. A firmám pomáhame vytvárať živú firemnú kultúru – takú, kde sa hodnoty skutočne žijú aj vtedy, keď sa nikto nepozerá, a kde pracujú živí ľudia – angažovane, tvorivo, úspešne a s radosťou.“, zdôrazňuje Lýdia Sirotová, realizátorka konferencie a CEO Happy Company.

13301306_1065185520170939_2415895315039486016_o.jpg

Ako oživiť firemnú kultúru

Firemná kultúra – to sú ľudia v nej. Od ich angažovanosti, tvorivosti a inšpirácie závisí to, do akej miery bude firma ako celok prosperovať. Finančne aj ľudsky. Tie spoločnosti, ktoré dokážu spojiť prácu so zmyslom, dosahujú dlhodobo lepšie výsledky a majú šťastnejších a spokojnejších ľudí. Prečo je to tak? Odpoveď je jednoduchá – všetci totiž pracujeme najlepšie vtedy, keď sa nám chce, keď nám naša práca dáva zmysel. Vtedy realizujeme to najlepšie, čo je v nás.“ , dodáva Lýdia.

Príbehy (nielen) úspechov

Aj tento rok vystúpia na Konferencii Happy Company výnimočné osobnosti, aby sa podelili o svoj inšpirujúci životný príbeh a skúsenosti.

Jan Mühlfeit, globálny stratég a kouč, 22 rokov úspešne viedol Microsoft na Slovensku a v Čechách. Vytvoril unikátnu metodiku práce s ľudským potenciálom a dnes sa k nemu chodia učiť lídri z celého sveta, ako rozvíjať seba aj svoje tímy. Jedným z rečníkov bude aj Vladimír Synek, úspešný kouč, poradca a tak trochu rebel. Založil prvé Ministerstvo šťastia na Slovensku a získal ocenenie Prominent ekonomiky SR. Najčastejšou otázkou, ktorú kladie manažérom je „Čomu veríte?“, pretože sám verí, že skutočný vzťah zamestnanca k firme, sa dá postaviť len na hodnotách. Jakub Ptačín je grafický dizajnér, marketér a veľký iniciátor zmeny. Jeho vynaliezavosť bola odmenená už aj pobytom v Sillicon Valley. Predovšetkým má však Jakub otvorenú myseľ a presvedčenie, že aj malými neúspechmi sa dá dospieť k veľkým zmenám. Jedna z najpredávanejších knižných autoriek na Slovensku, Andrea Coddington, vystúpi na konferencii s témou“ Ako zmeniť smútok a strach na úspech a šťastie“. Hoci jej vlastný životný príbeh nebol ako splnený sen, riadi sa tým, že v živote by sme mali, napriek všetkému, snívať vo veľkom.

Image004.jpg

Ďalšie osobnosti, ktoré prijali pozvanie vystúpiť na konferencii, sú Janette Šimková, životná a vzťahová koučka, Vladimír Ledecký, starosta Spišského Hrhova, Jano Gordulič, kreatívec a hlava projektu Silné reči a muzikoterapeut Miro Randuška.

Konferencia Happy Company sa uskutoční, už tradične v Divadle Aréna, 11.mája 2017.

Viac informácií a registrácia na www.konferencia.happycompany.sk.

K téme

Prečo sa stále cítite unavená? Tri otázky pre manažérku Luciu Arbetovú: Efektivita mladých matiek je často podceňovaná

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.