Mac Miller zverejnil videoklip ku skladbe Avian

Mac Miller
rapper Mac Miller SITA/AP
reklama:

Pieseň je súčasťou rapperovej druhej štúdiovky Watching Movies With The Sound Off (2013).

Americký rapper Mac Miller zverejnil videoklip ku skladbe s názvom Avian. Viac ako trojminútové video sa sústredí na staršieho budhistu, ktorý sa prechádza po lese a posedáva na rôznych miestach v spoločnosti mladých žien, pričom synchronizovane s textom piesne otvára ústa.

Samotný 22-ročný rapper sa v klipe neobjavuje.

Skladba Avian, ktorú si Miller sám produkoval pod pseudonymom Larry Fisherman, je súčasťou jeho druhej štúdiovky Watching Movies With The Sound Off. Tá sa dostala do predaja 18. júna 2013 prostredníctvom vydavateľstva Rostrum Records, s ktorým mladý rapper následne v januári 2014 po vypršaní štvorročného kontraktu ukončil spoluprácu.

Mac Miller, vlastným menom Malcolm James McCormick, pochádza z Pittsburghu a na hudobnej scéne sa pohybuje od roku 2007. Svoj debutový album Blue Slide Park vydal v novembri 2011, pričom nahrávka debutovala na prvej priečke amerického albumového rebríčka Billboard 200.

Rapper má na konte aj 10 mixtapeov a dve EP – On And On And Beyond (2011) a You (2012). Vlani plánoval fanúšikom ponúknuť aj EP Pink Slime, ktoré nahral s Pharrellom Williamsom, no termín jeho vydania sa posunul na tento rok.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

17. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA