Macklemore sa stane po po prvý krát otcom

Americký rapper Macklemore a jeho snúbenica Tricia Davis
Americký rapper Macklemore a jeho snúbenica Tricia Davis Twitter
reklama:

Hudobníkova snúbenica Tricia Davis by mala porodiť v máji.

Americký rapper Macklemore a jeho snúbenica Tricia Davis čakajú prvé dieťa. Tridsaťjedenročný hudobník, vlastným menom Ben Haggerty, oznámil radostnú správu prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter, kde zverejnil aj video zachytávajúce sonografické vyšetrenie.

„V súčasnosti média špekulujú o niektorých veľkých novinkách našich životov. Rozhodli sme sa preto podeliť sa o toto sami. S láskou Ben a Tricia,“ napísali v úvode videa. Bábätko by sa malo narodiť v máji.

Rodák zo Seattlu a Davis, ktorá je zároveň jeho cestovnou manažérkou, sa zasnúbili v januári 2013 po siedmich rokoch randenia.

Macklemore je známy najmä z dua Macklemore & Ryan Lewis. Formácia vydala v roku 2012 debutový album The Heist, ktorý sa dostal na druhú priečku v americkom rebríčku Billboard 200. Zo štúdiovky pochádzajú úspešné single ako Can’t Hold Us, Same Love a Thrift Shop. Skupina má na konte množstvo cien, medzi ktorými sú napríklad štyri Grammy či dve American Music Awards. Macklemore vydal ako sólový interpret v roku 2005 album The Language of My World.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

4. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA