Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Manuál šťastia
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: archív Mimi Šramová
2. januára 2018 HoroskopyPohladenie pre vašu dušu od Mimi ŠramováSITA Diskusia()

Manuál šťastia na rok 2018!

Milí čitatelia, úplne osobne, spontánne a autenticky, pripravili sme pre vás Manuál šťastia na rok 2018. Ak ste sa rozhodli urobiť zmenu vo vašom živote a rok 2018 stráviť v pozitívnom duchu, a neviete presne ako nato, skúste týchto 20 pravidiel.

1. Robte to, čo vás baví. Aj keby sa vám to zdala úplná blbosť. Háčkujte, maľujte, gravírujte, pečte, behajte. Ak nad tým dlhšie váhate, určite začnite.

2. Kašlite nato, čo o vás hovoria druhí. Žijete váš život, kvôli sebe, nie kvôli druhým a marketingovému dojmu. Mnohí z nás sa veľakrát prispôsobujú druhým, situácii, okolnostiam. A pritom sú sami nešťastní. V tom nie je zmysel života.

3. Nedomýšlajte si. Žite v pozitívnom duchu. Na každého aj tak raz príde. Karma pracuje 24h denne.

4. Ak vás kopírujú, znamená to, že ste úspešní.

5. Úspech sa neodpúšťa. Pripravte sa na nenávisť, závisť, útoky, ohováranie.

6. Ohovárať vás budú vždy. Obrňte sa voči tomu. Ohovárajú tí, ktorí chcú byť vami. Sami sú nešťastní, niečo im v živote chýba. Chcú sa vám podobať, mať aspoň úlomok z vášho života.

7. Vážte si úprimných a pravých priateľov. Tých, čo stoja pri vás aj v ťažkých časoch, keď ostatní na vás kašlú. Čas ukáže, ktorí to sú. A verte, je to len malé číslo. Vyvážte ich zlatom.

8. Začnite chodiť do prírody. Príroda je mocný čarodej a liek na ľudské bôle. Človek tam pookreje, predýcha sklamania, naberie silu a energiu.

9. Športujte. Vyplavíte endorfíny, uľaví sa vám. Beh, chôdza, korčule, lyže, bežky, bicykel. Nájdite si šport, ktorý vám vyhovuje.

10. Cestujte. Získate nadhľad. Keď uvidíte, ako inde ľudia žijú, začnete si vážiť čo doma máte.

11. Rodina je základ. Vždy vás podrží, aj keď ostatní sklamú. Niekedy je síce ťažké vyjsť s rodinou, ale vedzte, že to s vami doma myslia dobre a úprimne. Generačné rozdiely sú večnou výzvou.

12. Usmievajte sa. Ľudia vo všeobecnosti chodia mega zamračení a negatívni. Úsmev niekedy spustí reťaz pozitívnej energie.

13. Buďte sami sebou. Na nič sa nehrajte. Autentické emócie su najvzácnejšie, netreba sa za ne hanbiť. Ak sa vám chce plakať, plačte, ak sa vám chce kričať, kričte. A aj tá nadávka je sem tam povolená.

14. Nebojte sa zamilovať. Každý zažil sklamania a hajzlov v živote. Neznamená to však, že je odsúdený ostať sám. Dajte láske šancu. Príde, keď to budete najmenej čakať. Bez ohľadu na vek.

15. Neklamte. Iných ani seba. Ak niečo z celej duše neznášam, sú to klamári. Milosrdné lži neexistujú. Naučte sa hovoriť pravdu aj keď bolí. Uľaví sa vám na duši a nebudete konštante zraňovať ľudí okolo seba.

16. Urobte si poriadok vo vzťahoch. Nenormálne sa vám uľaví. Niekomu to trvá roky, kým sa odhodlá. A potom sa čuduje, prečo to už neurobil/-a skôr.

17. Zbavte sa vysávačov energie. Všetci ich v okolí máme. Sú to tie vzťahy a stretnutia, po ktorých sa cítite vyčerpaní, unavení, demotivovaní, s divným horkým pocitom. Kôpky nešťastia, pre ktorých fungujete ako dobíjacia stanica.

18. Foťte. Foťte si vašu rodinu, deti, prírodu, známych. Krajinku, jedlo, psa, koláč, zátišie. Foťte si všetko, čo vám spôsobuje radosť. Je to čaro okamžiku, ktoré vám ostane navždy. Momenty, ktoré vám nikto nevezme.

19. Robte dobro. Charitu. Nájdite si niekoho, komu budete nezištne pomáhať. Len tak. Susede, susedovi, v detskom domove, v nemocnici, v krízovom centre alebo v útulku. Nikto o tom nemusí vedieť. Uvidíte ten pocit satisfakcie. Nezabúdajte že robiť dobro je novodobý spôsob ako byť sexy.

20. Všetko čo robíte, robte v dobrej vôli. Najlepšie ako viete. Neexistuje potom, aby ste sa mali zle. Ľudia vás budú mať radi a budete úspešní v práci aj doma.

Šťastný nový rok vám všetkým!

Buďte šťastní & zdraví.

Odporúčané články

Tri otázky pre Daru Rolins: Ľudia robia z rozchodov strašiaka Tri otázky pre slovenského Bruna Marsa speváka Petra Foresta: Niekto je tu dočasne, aj keď si myslíme, že navždy

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Pohladenie pre vašu dušu

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.