Manželka Ozzyho Osbourna sa chcela kvôli nemu zabiť

Sharon Osbourne
Sharon Osbourne SITA/AP
reklama:

Sharon Osbourne sa rozhodla dramatickým spôsobom dokázať britskému hudobníkovi lásku.

Manželka britského hudobníka Ozzyho Osbourna Sharon si v minulosti dobrovoľne porezala zápästie, aby tak rockerovi dokázala svoju lásku. Šesťdesiatjedenročná rodáčka z Londýna to prezradila v šou The Talk, v ktorej rozoberali tajomstvá.

Mala som vtedy 27, v tom čase sme s Ozzym spolu ešte len randili, a jeden večer sme veľa pili. Oslavovali sme a približne o štvrtej ráno mi hovorí ‘Ako veľmi ma naozaj miluješ?’ a ja som povedala ‘Spravila by som pre teba čokoľvek, zbožňujem ťa… Dala by som za teba život. Ukážem ti ako veľmi ťa milujem, zomrela by som pre teba.’ A tak som sa vybrala k stolíku, kde bol steakový nôž. Vzala som ho a povedala som mu ‘Takto veľmi ťa milujem.’ a viackrát som si zarezala do zápästia,” prezradila.

Sharon si vtedy spôsobila také hlboké rezné rany, že jej museli privolať sanitku. Záchranári si mysleli, že chcela spáchať samovraždu a nepomohli ani argumenty, že bola opitá a príliš dramatická. Skončila tak nedobrovoľne v nemocnici a za svoju nerozvážnosť sa dodnes tak hanbí, že o tom nikdy nepovedala ani svojim deťom.

Každému, kto sa jej neskôr pýtal, ako prišla k jazvám, podľa vlastných slov hovorila, že ju napadol pes.

Sharon Osbourne sa stala známou predovšetkým vďaka reality šou Osbourneovci (2003 – 2005), neskôr účinkovala ako porotkyňa napríklad v súťažiach America’s Got Talent a The X Factor. V súčasnosti je jednou z moderátoriek televíznej šou The Talk (2010). So spomínaným Ozzym Osbournom má dve dcéry, 31-ročnú Aimee a 29-ročnú Kelly, a 28-ročného syna Jacka. Dvojica sa zosobášila v roku 1982.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

19. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA