Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
2. marca 2016 HoroskopyTýždenné horoskopy od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

MAREC – mesačný horoskop pre jednotlivé znamenia

Výklad kariet je spracovaný s tarotovými kartami Keltských drakov. Nie je klasickým výkladom, ale ODPORÚČANÍM. Je v ňom posolstvo Keltských drakov pre jednotlivé znamenia.

Rok 2016 je z numerologického hľadiska č. 9 – ukončovanie všetkého, čo je pre nás nedobré, zaťažujúce.

Všeobecné odporúčanie:

  • je veľmi dôležité uvedomiť si, že iba vlastným úsilím, vlastným pričinením, môžete dosiahnuť v živote to, po čom túžite. Už žiadne spoliehanie sa na „cestu ľahšieho odporu“. Energie v tomto mesiaci vás budú aj naďalej tlačiť k vyriešeniu si vlastných strachov brzdiacich vás v ceste, ktorú si vaša duša zvolila.  Predstavuje vhodné obdobie na rozpustenie mentálnych vzorcov, ktoré v sebe máte.  Je o pochopení toho, že iba vy sami môžete zmeniť to, čo vám nerobí dobre, čo vám spôsobuje problémy, bolesti, vnútornú nespokojnosť.  Niet cesty späť, niet viac čas na zotrvávanie v starých, nízkych energiách. Nie je už čas ani na to, aby ste stáli na jednom mieste. Môžete pociťovať bolesti hlavy, krčnej chrbtice, únavu, a preto je dobré zamerať svoju pozornosť na seba samého. Vystihuje to výrok – „Bránite sa, ale neubránite“. Je to čas na „jarné upratovanie“.

BARAN

Barani majú v marci nastavené hviezdy pre prácu, podnikanie, materiálny úspech. Ak premýšľate, či začať podnikať, začať novú prácu, zmeniť prácu – tento mesiac je pre vás ako stvorený. Ak máte v hlave nejaký projekt, určite choďte do toho, budete mať úspech.

BÝK

Býkov v  tomto mesiaci čaká skúsenosť, ktorá bude v ich živote znamenať úplnú zmenu doterajšieho fungovania. Je tu transformácia na veľa úrovniach života. Býci začínajú „nový život“, vnímanie života a pochopenie do hĺbky. Po tejto skúsenosti bude z Býka úplne iný človek. Hlboký nádych, silný výdych – býk je silný, zvládne aj pre iných nezvládnuteľné. Vhodná je meditácia, prechádzky v prírode.

BLÍŽENCI

Pre slobodných je tu možnosť nového partnerstva, pre zadaných vhodné obdobie na vyriešenie problémov vo vzťahu. Dokonca bez zvláštnej námahy – tak nejako prirodzene, kľudne. Aj v pracovnej oblasti je tu priestor na uzatvorenie výhodnej zmluvy, výhodného zamestnania, postupu v zamestnaní. Môžete vycestovať do vzdialenejšieho miesta kvôli tomu alebo nadviažete s týmito miestami komunikáciu.

RAK

Čaká vás z vášho pohľadu ťažšie rozhodnutie, ale verte, že je pre váš ďalší život dôležité. Je tu  možnosť cestovať, sťahovať sa. K vášmu pokroku je však potrebná zmena vo vedomí a správaní. Máte na to, aby ste vo svojom živote postúpili oveľa ďalej a vyššie, ale bránia vám v tom vaše strachy a vaše ego.

LEV

Levy majú tento mesiac šťastie vo finančnej oblasti. Vyvarujte sa tvrdohlavosti, ktorá by vás mohla odcudziť sa od ľudí, ktorí sú vám blízki. Marec je pre vás mesiac, kedy je šťastie naozaj na vašej strane.

PANNA

Máte pocit, že vám nie je pomáhané, že ste na všetko sami a že sa vám nedarí tak, ako si želáte? Nuž, všetko máte na dosah ruky, iba niektoré vaše myšlienky a postoje vám bránia tú ruku natiahnuť. Nebojte sa urobiť aj rozhodnutie, ktoré síce vo svojej mysli premieľate, ale nemáte odvahu ho povedať nahlas. Akonáhle to urobíte, nebudete sa stačiť čudovať, ako sa veci vo vašom živote začnú hýbať.

VÁHY

Výklad pre Váhy vystihuje presne slovo „váhavý“. Prichádzajú k vám prekvapivé možnosti, ktoré sa vám možno budú zdať zvláštne, budú sa vymykať z vášho bežného kolobehu. Je dobré sa rozhodnúť a jednať rýchlo. Možno svojim rozhodnutím prekvapíte aj ľudí vo svojom okolí. Jednoznačne je to rozhodnutie pre váš ďalší život veľmi významné a obohacujúce, aj keď sa vám to na začiatku nebude tak zdať.

ŠKORPIÓN

Slovo, ktoré pre vás vystihuje tento mesiac je „trpezlivosť“. Vaša nedočkavosť, negatívne myšlienky, postoje, vás brzdia v pokroku. Miestami sa cítite ako obeť, čo nie je správne. V marci si dávajte pozor pri podpisovaní zmlúv, pri finančných záležitostiach, dobre si prečítajte, čo podpisujete. Je tu možnosť podvodu voči vám.

STRELEC

Cítite sa ako väzni vo vlastnom tele. Strach a váhavosť odísť z nedobrej situácie, nezdravého vzťahu vám bráni vo vašom postupe. Je to aj tým, že odmietate vidieť pravdu. Ubližovanie, ponižovanie, necitlivé správanie – to všetko tak nejako tolerujete a tak vám ubúda vaša vzácna životná energia. Nech je to akýkoľvek vzťah, je položený na veľmi zlých základoch a už nie je pre vás produktívny. Je čas začať si vážiť seba samého. Prestaňte už lipnúť na starých spomienkach.

KOZOROŽEC

V marci spomaľte. Naberajte energiu, potrebujete odpočinok. Tak prečistíte hlavu, svoje myšlienky, svoje ďalšie kroky. Máte totiž na dosah šťastie a úspech. Unavený, bez energie, svoju cestu k nemu neuvidíte. Týka sa to hlavne pracovnej oblasti. Všetkým nevyhoviete, tak sa o to ani nepokúšajte. Dajte dolu okovy, niektoré návyky, ktoré vám bránia úplne roztiahnuť krídla.

VODNÁR

Zdvihnite hlavu k nebu! Prestaňte žiť minulosťou. Máte nevyriešené veci z minulosti? To neznamená, že ňou musíte stále žiť. Prichádzate tak totiž o veľa úžasných vecí, ľudí vo svojom živote. Vo svojom vnútri ste láskavé bytosti plné sily a odhodlania. Vyjdite zo svojej ulity, máte na to! Ľahko totiž môžete upadnúť do depresie. Aj pre vás je tu odporúčanie – meditácia, prechádzky v prírode a….rozhovor s dušou.

RYBY

Tento mesiac buďte zvlášť opatrní, čo sa zdravia týka.  Čaká vás udalosť, správa, ktorá možno pre vás nebude príjemná a budete potrebovať silu na jej zvládnutie. Možno odíde niekto z vášho života, možno ste unavení z toho, čo sa deje vám alebo okolo vás a nevládzete. Hlavu hore, máte na to zvládnuť všetko, čo k vám prichádza. Ako? Robte si drobné radosti. Využite svoju vnútornú moc, ktorú verte, že máte.

Horoskop zostavila Inka Nemezis

K téme

VODNÁR – horoskop na rok 2016 KOZOROŽEC – horoskop na rok 2016

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.