Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Janka Kozáková z kapely Mukatado a Marek Majeský
Janka Kozáková z kapely Mukatado a Marek Majeský arch. MUKATADO
4. júna 2016 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Farár z Hornej Dolnej verí vo vzťahy

Známy herec je presvedčený o tom, že sa človeku vždy všetko vráti. Podľa toho by sa v živote mal podľa jeho slov každý správať.

Slovenský herec Marek Majeský je presvedčený, že ústrednou témou a základom každej divadelnej hry, seriálu či filmu sú vzťahy medzi mužmi a ženami. „Vzťahy sú absolútny základ každej dobrej divadelnej hry a každého dobrého filmu. Už od Shakespeara vidíme, že keď má človek dobrú tému, vždy je to o vzťahoch medzi mužom a ženou. Nie nadarmo sa hovorí, že za všetkým hľadaj ženu… V politike, vo vojnách, všade sa riešia vzťahy medzi týmito polaritami. To je taký základ všetkého,“ povedal v rozhovore pre agentúru SITA.

Partnerský vzťah sám o sebe je však podľa jeho slov veľmi ťažko zaraditeľný. „Vzťahy v reálnom živote sú strašne individuálne a závisia na každom človeku. Nedá sa nič paušalizovať podľa nejakého vzorca správania sa. Všetko záleží na ľuďoch, ako sa nastavia a ako fungujú,“ povedal 43-ročný Bratislavčan. Oproti minulosti majú dnes ľudia podľa neho vo vzťahoch omnoho väčší priestor na sebavyjadrenie. „O to by sme si však mali byť vedomejší, že nikdy v živote nemôžeme mať všetko a podľa toho by sme sa mali správať. Pretože vždy sa človeku všetko vráti,“ dodal.

Odporúčané články

Sima Martausová si namiesto predsavzatí dáva malé túžby, po čom túži tento rok? Sima Martausová si namiesto predsavzatí dáva malé túžby, po čom túži tento rok?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Domáci šoubiznis

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...