Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Janka Kozáková z kapely Mukatado a Marek Majeský
Janka Kozáková z kapely Mukatado a Marek Majeský arch. MUKATADO
4. júna 2016 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Farár z Hornej Dolnej verí vo vzťahy

Známy herec je presvedčený o tom, že sa človeku vždy všetko vráti. Podľa toho by sa v živote mal podľa jeho slov každý správať.

Slovenský herec Marek Majeský je presvedčený, že ústrednou témou a základom každej divadelnej hry, seriálu či filmu sú vzťahy medzi mužmi a ženami. „Vzťahy sú absolútny základ každej dobrej divadelnej hry a každého dobrého filmu. Už od Shakespeara vidíme, že keď má človek dobrú tému, vždy je to o vzťahoch medzi mužom a ženou. Nie nadarmo sa hovorí, že za všetkým hľadaj ženu… V politike, vo vojnách, všade sa riešia vzťahy medzi týmito polaritami. To je taký základ všetkého,“ povedal v rozhovore pre agentúru SITA.

Partnerský vzťah sám o sebe je však podľa jeho slov veľmi ťažko zaraditeľný. „Vzťahy v reálnom živote sú strašne individuálne a závisia na každom človeku. Nedá sa nič paušalizovať podľa nejakého vzorca správania sa. Všetko záleží na ľuďoch, ako sa nastavia a ako fungujú,“ povedal 43-ročný Bratislavčan. Oproti minulosti majú dnes ľudia podľa neho vo vzťahoch omnoho väčší priestor na sebavyjadrenie. „O to by sme si však mali byť vedomejší, že nikdy v živote nemôžeme mať všetko a podľa toho by sme sa mali správať. Pretože vždy sa človeku všetko vráti,“ dodal.

Odporúčané články

Manželská kríza: V ktorých rokoch hrozí? Čo muži hovoria VS, čo si naozaj myslia

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Domáci šoubiznis

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...