Mária Čírová zháňala darčeky na Štedrý deň

Mária Čírová
Mária Čírová facebook.com
reklama:

Vianočnú atmosféru si speváčka vychutnáva s deťmi pri zdobení stromčeka, kým jej partner pripravuje večeru.

Slovenská speváčka Mária Čírová bude mať tradičné Vianoce. “Na Vianoce sme s najbližšou rodinou. Sme taká tradičná rodina, máme rôzne zvyky, spievame si, lebo sme hudobníci a tak,” prezradila.

Čítajte aj: Čírová je občas toto nechutné jedlo, vraj chce dlho žiť

Vianočnú večeru zvyčajne pripravuje speváčkin partner, producent Maroš Kachút. “On veľmi rád varí. Ja sa starám o koláčiky, pozerám s deťmi vianočné rozprávky a zdobíme stromček a on navarí celú večeru. Proste ho to nesmierne baví,” poznamenala známa interpretka v rozhovore pre agentúru SITA. “Cez Vianoce oddychujeme, je u nás úplná pohoda, nikto nič nerieši a je to super,” dodala.

Darčeky však podľa vlastných slov zvykne zháňať ešte aj na Štedrý deň. “Ja si to vždy plánujem, že musím skôr, no neraz sa mi stalo, že som robila posledné nákupy ešte doobeda dvadsiateho štvrtého. Trištvrtina ľudí nadáva, prečo sú obchody otvorené, aj tí predavači by chceli byť doma, ja ich tak ľutujem, ale ja tam proste behám,” zasmiala sa. “Predtým upratujem a starám sa o domácnosť, píšeme listy Ježiškovi a užívam si tú pohodu a potom si vždy dvadsiateho štvrtého spomeniem, že ej, ešte mi niečo chýba,” dokončila.

26. decembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA