Mariah Carey má problémy v raji, vraj to nie je nevera

Mariah Carey a Nick Cannon
Mariah Carey a Nick Cannon SITA/AP
reklama:

Speváčka a Nick Cannon sa zosobášili v roku 2008. Teraz to však medzi nimi začalo poriadne škrípať.

Americká speváčka Mariah Carey už niekoľko mesiacov nebýva s manželom Nickom Cannonom. Tridsaťtriročný hudobník a herec informáciu potvrdil v šou The Insider. “Máme problémy v raji. Niekoľko mesiacov žijeme každý v inom dome,” uviedol. Rodák z kalifornského San Diega tiež povedal, že za problémami nie je nevera. Nemenovaný zdroj pre americký týždenník Us Weekly prezradil, že pár spolu nezdieľa spoločnú domácnosť od júna.

Mariah Carey: Rozvod je už len otázkou času!

Dvojica sa spoznala pri nakrúcaní videoklipu k singlu Bye Bye. Zosobášili sa 30. apríla 2008. V apríli 2011 Carey porodila dvojičky, ktorým dali mená Monroe a Moroccan Scott.

Mariah Carey bola v rokoch 1993 až 1998 vydatá za Tommyho Mottolu. Na hudobnej scéne pôsobí od konca 80. rokov minulého storočia. Prvý, eponymný album vydala v roku 1990. Tento rok v máji uviedla na trh 14. radovú štúdiovku Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse.

Na celom svete predala viac ako 200 miliónov kópií albumov. Získala 32 Billboard Music Awards, 18 World Music Awards či päť cien Grammy. Medzi jej najväčšie hity patria skladby ako All I Want For Christmas Is You, I’ll Be There (feat. Trey Lorenz), Hero, Without You, Fantasy, Honey, My All, Heartbreaker (feat. Jay Z), We Belong Together alebo Touch My Body. Venuje sa tiež herectvu.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

22. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA