Mariah Carey má rozvod na spadnutie! Môže za to Kim?

Mariah Carey
Mariah Carey SITA/AP
reklama:

Manželstvo známej speváčky Mariah Carey a moderátora Nicka Cannona je vraj už minulosťou.

Mariah Carey a Nick Cannon sa rozišli už v máji a odvtedy žijú oddelene. Právnici dvojice už pripravujú rozdelenie majetku a starostlivosti o spoločné deti. Tvrdia, že rozvod je už “hotová vec”.

Podľa portálu TMZ, speváčka a moderátor žijú oddelene v New Yorku od mája tohto roku. Cannon sa vraj vída s deťmi, so speváčkou však v kontakte nie je.

Príčinou je vraj hviezda reality show Kim Kardashian. Cannon totiž v marci vystúpil v rádiu Big Boy’s, kde v rámci hry Big Boy’s game prezradil, s ktorými piatimi celebritami mal v minulosti sex. Zo všetkých piatich mien však známu speváčku nahnevala len jedna – Kim Kardashian.

Mariah sa podľa všetkého odmieta zmieriť s takouto Cannonovou minulosťou a od spomínaného vystúpenia s ním odmieta komunikovať. Moderátor sa vraj v šou Howarda Sterna sťažoval, že s ním manželka nekomunikuje a to malo byť posledným klincom do rakvy ich vzťahu.

Speváčke zas prekážalo, že jej manžel bral každú prácu, ktorú mu ponúkli, akoby súrne potrebovali peniaze, a pritom strácal kontakt s deťmi.

Mariah Carey debutovala v roku 1990, zatiaľ poslednú štúdiovku Merry Christmas II You vydala v roku 2010. Na celom svete predala viac ako 200 miliónov albumov. Získala 32 Billboard Music Awards, 17 World Music Awards a päť cien Grammy.

Medzi jej najväčšie hity patria skladby ako All I Want For Christmas Is You, I’ll Be There, Hero, Without You, Fantasy, Honey, My All, Heartbreaker (feat. Jay Z), We Belong Together alebo Touch My Body. Carey má za sebou aj niekoľko filmových úloh, objavila sa napríklad v snímkach Stať sa hviezdou (2001), Ostré kočky (2002), Precious (2009) alebo Komorník (2013). Pôsobila tiež ako porotkyňa v 12. sérii súťaže American Idol.

Informácie zverejnila webstránka www.tmz.com

21. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Dámskajazda.sk, SITA