Mark-Paul Gosselaar bude otcom už po štvrtýkrát!

Mark-Paul Gosselaar s rodinkou
Mark-Paul Gosselaar,a zľava Michael Gosselaar, Dekker Gosselaar, Ava Gosselaar a Catriona McGinn SITA/AP
reklama:

Herec a jeho manželka Catriona McGinn už poznajú pohlavie bábätka, zatiaľ ho však prezradili iba rodine.

Americký herec Mark-Paul Gosselaar, známy predovšetkým ako Zack Morris zo seriálu Konečne zvoní (1989 – 1993), sa stane štvornásobným otcom. Štyridsaťročný rodák z Los Angeles to uviedol v rozhovore pre magazín Us Weekly.

„Moja žena privedie vo februári na svet naše ďalšie dieťa. Som z toho nadšený!“ povedal Gosselaar, ktorý má so spomínanou manželkou, reklamnou manažérkou Catrionou McGinn, aj ročného syna Dekkera Edwarda.

Dvojica, ktorá sa zosobášila v júli 2012, vraj už pozná aj pohlavie bábätka. „Prezradili sme ho zatiaľ iba našim blízkym. Nepovedali sme im však meno, ktoré sme mu vybrali,“ dodal herec.

Mark-Paul Gosselaar už má za sebou jedno manželstvo. V rokoch 1996 – 2011 bol ženatý s Lisou Ann Russell, ktorá mu porodila syna Michaela Charlesa a dcéru Avu Lorenn.

V rozvodovom konaní obaja súhlasili so spoločnou opaterou detí. Gosselaar sa preslávil účinkovaním v spomínanom televíznom projekte Konečne zvoní, no zahral si aj v snímkach ako Mŕtvy spolubývajúci (1998) alebo Princezná a námorník (2001). V súčasnosti hrá v seriáli Správni chlapi (2011), kde stvárňuje Petra Basha.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

13. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA