Martin Nikodým bude trojnásobným otcom

Martin Nikodým
Martin Nikodým YES VISAGE
reklama:

Moderátorova priateľka Martina je v piatom mesiaci tehotenstva.

Slovenský moderátor a herec Martin Nikodým sa stane trojnásobným otcom. Štyridsaťtriročný rodák z Bratislavy to uviedol v rozhovore pre denník Nový Čas. “Martinka (hercova priateľka, pozn. SITA) je v piatom mesiaci. Zdá sa, že do našej detskej zostavy pribudne chlapec. Meno ešte vybrané nemáme, ale zatiaľ mu hovoríme Martinko,” prezradil moderátor o bábätku, ktoré by sa malo narodiť na budúci rok v máji.

Čítajte aj: Martin Nikodým odhalil tajomstvo svojho úspechu

Nikodým a 39-ročná Martina tvoria pár už viac ako dva roky, nad svadbou však podľa hercových slov zatiaľ neuvažujú. Moderátor má s exmanželkou Michaelou, s ktorou sa rozviedol pred deviatimi rokmi, syna Adama a dcéru Emmu Lei. Jeho súčasná partnerka má zase z prechádzajúceho vzťahu dve dcéry.

Martin Nikodým študoval na Divadelnej fakulte Akadémie múzických umení v Prahe i Vysokej škole múzických umení v Bratislave. V súčasnosti ho môžu diváci a diváčky vidieť napríklad v televíznej šou Milujem Slovensko (2013) či relácii TV šanca (2014). Okrem herectva a moderovania sa venuje aj fotografovaniu.

Informácie pochádzajú z webstránok www.cas.sk a www.martinnikodym.com.

30. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA