Matka Coryho Monteitha berie smrť syna stále veľmi ťažko

Cory Monteith
Zomrel kanadský herec Cory Monteith, známy zo seriálu Glee. SITA/AP
reklama:

Ann McGregor sa na obrázky zosnulého herca pozrela po prvý raz až rok po jeho smrti. Doteraz však nevidela špeciálnu epizódu seriálu Glee (2009), ktorú mu venovali.

Matka zosnulého kanadského herca Coryho Monteitha sa dokázala pozrieť na fotografie jej syna až rok po jeho smrti. Ann McGregor to uviedla vo štvrtok v relácii Good Morning America. “Tá strata je príšerná. Na Coryho fotografie som sa po prvý raz pozrela až pred tromi dňami, dovtedy som toho nebola schopná. Takže robím pokroky,” povedala.

McGregor vraj doteraz nevidela ani špeciálnu epizódu seriálu Glee (2009), ktorú venovali jej synovi. Ako sa však vyjadrila, určite tak chce v blízkom čase urobiť. Do relácie Good Morning America zároveň priniesla aj niekoľko domácich videí, na ktorých sa Monteith hrá so psom alebo účinkuje v školskom divadelnom predstavení.

“Bol hviezda. Stále za nim smútim a asi aj navždy budem,” prezradila ďalej hercova matka, ktorá je v kontakte s jeho bývalou priateľkou, americkou herečkou a speváčkou Leou Michele. “Esemeskuje mi a posiela mi e-maily. Viem, že stále trpí,” dodala.

Prečítajte si aj: Monteitha zo seriálu Glee našli mŕtveho v hotelovej izbe

Cory Monteith sa narodil 11. mája 1982 v Calgary a s herectvom začínal vo Vancouveri. V menších úlohách sa objavil napríklad v seriáloch ako Smallville (2001 – 2011), Stargate: Atlantis (2004 – 2009) alebo Hviezdna brána (1997 – 2007).

Diváci ho mohli vidieť aj v romantickej komédii Monte Carlo (2011). Jeho najvýznamnejšou úlohou, ktorá ho preslávila, bola rola Finna Hudsona v spomínanom populárnom seriáli Glee, kde predvádzal aj svoje spevácke schopnosti. Herec skonal 13. júla 2013 vo veku 31 rokov. Príčinou smrti bola kombinácia heroínu a alkoholu. Jeho bezvládne telo našli v hotelovej izbe vo Vancouveri.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

19. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA