Matka Justina Biebera chce spievať, nahrala pieseň so synom

Justin Bieber so svojom matkou Pattie Mallette
Justin Bieber so svojom matkou Pattie Mallette SITA/AP
reklama:

Skladbu údajne zložil Bieber, ktorý ju pre matku napísal v Atlante.

Matka kanadského speváka Justina Biebera Pattie Mallette vraj s pomocou syna nahrala svoju prvú pieseň. Skladbu údajne zložil Bieber, ktorý ju pre matku napísal 20. februára v Atlante.

„Toto bola najlepšia noc môjho života. Justin Bieber, bol si ku mne taký zlatý, užila som si s tebou veľa zábavy. Milujem ťa,“ napísala 37-ročná Mallette prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. „Skvelá noc, počas ktorej som nahrala moju prvú pieseň. Ďakujem ti láska za to, že si ju pre mňa napísal!“ pripísala neskôr.

O matkinom hudobnom počine informoval aj 19-ročný spevák, ktorý prostredníctvom služby Instagram zverejnil krátky záber z nahrávania piesne. Neskôr matke tiež odkázal, že ju miluje.

Mallette a Bieber sú vraj v kontakte každý deň. „Veľa ľudí si myslí, že si schovávam hlavu do piesku alebo nemám záujem o to, čo robí. Viem, kto je môj syn a určite nie vždy súhlasím s jeho konaním, ale nemusím sa o to hneď so všetkými deliť. Ľudia nepoznajú všetky tie očakávania a ostatné detaily z jeho okolia. Mám na to iný pohľad, pretože som mala možnosť sledovať ho, ako sa s týmito vecami dokáže vyrovnať,“ prezradila ešte minulý rok spevákova mama.

Pozrite si aj: Justin Bieber zverejnil kúsok videa, ako jeho mama nahrávala novú pieseň.

Justin Bieber je rodákom z kanadského Londonu. Debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a kompilácia Journals (2013). Spevák, ktorého najväčším hitom je zrejme skladba Baby, stihol počas svojej kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, štyri Juno Awards, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy. V ostatnom čase mal viacero problémov so zákonom, okrem zatknutia sa bol tiež prihlásiť na policajnej stanici v Toronte v súvislosti s napadnutím vodiča limuzíny, ku ktorému malo dôjsť ešte vlani.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

23. februára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA