Matt Prokop má zákaz približovať sa k Sarah Hyland

Herečka Sarah Hyland a jej bývalý priateľ Matt Prokop
Herečka Sarah Hyland a jej bývalý priateľ Matt Prokop SITA/AP
reklama:

Herec vraj svoju bývalú priateľku opakovane napádal a urážal, pričom po rozchode ju tiež psychicky vydieral a vyhrážal sa, že jej podpáli dom.

Americký herec Matthew Prokop dostal od losangeleského súdu trojročný zákaz stýkať sa s bývalou priateľkou, herečkou Sarah Hyland. Informoval o tom magazín Us Weekly, podľa ktorého sudca vyhovel všetkým požiadavkám 23-ročnej rodáčky z New Yorku. Prokop sa nemôže priblížiť k nej, jej domu, psovi a miestu, kde pracuje, na menej ako 100 yardov (približne 91 metrov). Okrem toho nesmie vlastniť zbraň alebo akýmkoľvek spôsobom ohrozovať alebo zraniť herečkinho psa.

Ako v súdnych dokumentoch uviedla predstaviteľka Haley Dunphy zo seriálu Moderná rodina (2009), Prokop ju počas trvania ich vzťahu viackrát urážal a raz ju škrtil tak veľmi, že nemohla dýchať, ani hovoriť. Ďalej prezradila aj to, že herec známy ako Jimmie Zara zo snímky High School Musical 3: Posledný rok (2008) ju po rozchode bombardoval urážkami, ohrozoval ju, posielal jej SMS správy a nechával jej odkazy, v ktorých ju citovo vydieral a vyhrážal sa samovraždou. Okrem toho vraj tiež vyhlásil, že jej podpáli dom a ublíži jej psovi. Hyland v dokumentoch spomenula aj Prokopov pobyt v istom zdravotníckom zariadení, ktorého zamestnanci jej odporučili, aby si pre jeho zlý psychický stav vybavila zákaz približovania sa. Dočasný zákaz styku nariadil súd hercovi už v septembri.

Sarah Hyland je dcérou hereckého páru Melissy Canaday a Edwarda Jamesa Hylanda. Známa je predovšetkým zo spomínaného sitkomu Moderná rodina (2009), objavila sa však aj v ďalších seriáloch ako Lipstick Jungle (2008 – 2009), alebo One Life to Live (1968), v ktorom sa predstavila v roku 2007. Zahrala si aj v komédiách Conception (2011) alebo Pako mojich snov (2011). Dvadsaťštyriročný Matthew „Matt“ Prokop sa po boku herečky objavil v poslednom menovanom filme a v roku 2012 hosťoval aj v spomínanej Modernej rodine. Okrem toho si zahral aj v snímkach Pomsta chlpáčov (2010) či Cougar Hunting (2011).

Informácie pochádzajú z webstránok www.usmagazine.com a www.tmz.com.

7. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA