Mejkap a vlasy topmodeliek

sexi žena, vlasy, postava, štíhla línia, boky, panva, rifle, džínsy
shutterstock.com
reklama:

Chcete sa aj vy vedieť upraviť ako hviezdy svetových mól? Nie je to vôbec ťažké! Ukážeme vám, čo sa nosí v tomto svete najviac.

Pokiaľ čakáte nejaké priebornícke novinky vo svete mejkapu a vlasového stylingu, budete sklamaní. Modelky, ktoré často vidíte v zostrihoch zo svetových módnych prehliadok alebo z tituliek časopisov už vedia, čo najkrajšie vyzdvihne ich krásu.

Modelky sú často líčené profesionálnymi vizážistami a z toho dôvodu vedia odsledovať tipy a triky na to, aby boli stále svieže a krásne.

Mejkap musí pôsobiť čo najprirodzenejšie

Krása ženy skutočne nevyznie vtedy, ak nanesieme tony mejkapu a použijeme čo najviac farieb na oči a pery. Skutočný dokonalý efekt sa skrýva v rafinovanosti využívania efektných produktov, ktoré robia veľa, aj keď o nich nevieme.

Victoria’s Secret: Nablýskaná šou plná sexy anjelov

Modelky musia pôsobiť, že sú prirodzene krásne, takže hlavný trik je skôr v samotnom mejkape, než v povedzme očných tieňoch alebo rúžoch. Potrpia si najmä na podklad, ktorý zaistí dokonale jemnú a bezchybnú pleť, mejkap, ktorý musí sedieť na pleť a zároveň nemôže pôsobiť maskovito, korektor, ktorý prípadne zakryje kruhy, alebo iné farebné nedostatky a rozjasňovač, ktorý dodá pleti žiaru a sviežosť. Netreba zabúdať na jemné líčka v hnedastej alebo ružovo marhuľovej farbe, obočie, ktoré musí byť zvýraznené, jeden hnedý očný tieň, maskaru a lesk na pery.

Rozcuchané vlasy

Pri vlasoch je najväčším trikom strih. Takmer všetky modelky majú dlhé vlasy s minmálnymi zásahmi do strihu. Je to aj preto, že vyznievajú žensky a sexy, ale aj preto, že nie je s nimi až taká starosť. Najobľúbenejším štýlom úpravy je trend strapatých vlasov. Nejde o to, aby pôsobila modelka akoby práve vstala z postele, ale skôr o objem a nepravidelnosť. Čiže uhladené a rovnomerne ulízané vlasy v tomto prípade idú bokom. Základom tohto účesu je tupír a silne tužiaci lak. Minimálne zásahy môžu byť robené žehličkou na vlasy. Čo je zaujímavé je fakt, že medzi modelkami nikdy nenájdete vyperoxidované krásky alebo červenovlasé divošky. Naozaj ide o zachovanie prirodzenosti, aj pokiaľ ide o farbu na vlasy.

15. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod