Mel B tvrdí, že jej deti príliš dobre nespievajú

Mel B
Mel B SITA/AP
reklama:

Speváčkine tri dcéry vraj dokážu zaspievať skladbu z filmu Ľadové kráľovstvo (2013), ich výkon je však podľa interpretky priemerný

Deti britskej speváčky Melanie Brown, ktorá sa preslávila ako členka skupiny Spice Girls, vraj nevedia spievať tak dobre, ako ich matka.

Tridsaťdeväťročná interpretka to uviedla pre denník Daily Mail Australia. “Moje deti (dcéry Phoenix, Angel Iris a Madison, pozn. SITA) nevedia spievať. Ak by v tom boli naozaj dobré, mala by som problém, no moje deti nevedia spievať až tak dobre. Zaspievajú vám pieseň z filmu Ľadové kráľovstvo, no nie je to tak, že by ste si povedali ‘Ó môj Bože, sú úžasné’ – sú jednoducho deťmi. Práve teraz robí moja dvojročná Madison presne to, čo robí moja sedemročná a moja sedemročná miluje bábiky Barbie a princezné, zatiaľ čo moja 15-ročná zbožňuje basketbal,” prezradila o svojich dcérach Mel B.

Melanie Brown, známa aj ako Mel B či Scary Spice sa preslávila v dievčenskej skupine Spice Girls. Formácia vydala tri štúdiové albumy – Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000).

Jej členky, ktorými okrem Brown boli aj “Posh Spice” Victoria Beckham, “Baby Spice” Emma Bunton, “Sporty Spice” Melanie Chisholm (Mel C) a “Ginger Spice” Geri Halliwell si však po veľkom úspechu dali v roku 2000 pauzu.

Znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné a naposledy sa spolu predstavili na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012. Brown v súčasnosti pôsobí ako porotkyňa v austrálskej verzii speváckej súťaže The Voice.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a z archívu agentúry SITA.

21. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA